[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cm10 1 4 2 06 12 13 cyanogenmod 10 prestigio pmp5870c

[ROM 4.2.x] [cm10.1][4.2.2][06.12.13] CyanogenMod 10.1 Prestigio PMP5870c
do przetestowanych/dzialajacych rzeczy dodaje pada PS3 po kablu Smile

[Obrazek: Screenshot_2013-11-09-10-13-48.png]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Czekam na soft.Ciekawe czy zwykłe pady wykrywa.
Odpowiedz Google Chrome Linux
A pytanie jak jest z OC itp .? Da zaniżyć/zwiększyć taktowanie CPU & GPU itp .? Czy Dalej Nie ma nic jeśli chodzi o Kernel, bo to on stoi na przeszkodzie z tego co wiem .
Zanizyc mozesz zawsze cpu. Oc nie ma. Kernel jest nie ruszany

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
wydaje mi się że dongle BT nie będą działać.... co prawda mam bardzo starego na standardzie 1.2 ale chyba żadne nie będą współpracować... tab go montuje, ale nie da się z niego kożystać... sprawdzicie to, w tym tygodniu napewno dam pierwszą wersje cm10.1. udało mi się skompilować ze zrodel tego cm10.1 Smile wiec jest to juz cos wiecej niz tylko zwykly port romu Big Grin bede walczyl jeszcze z tym BT jak nie beda dzialac inne dongle bo wiem ze jest to wykonalne, tak samo probuje dodac obsluge 3g/2g przez normalne menu w ustawieniach Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mogę zaniżyć .? Jak .? W Programach Typu SetCPU po zmniejszeniu taktowania po chwili znów jest to samo Wink
Ej noo, miał byc w tym tygodniu ROM, przydałby się na weekend -,-
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ejjj no jeszcze nie ma konca tygodnia Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz Firefox
Trochę nieładnie pytać o datę wydania czegoś, co ktoś robi w swoim wolnym czasie całkowicie za darmo i poganiac go jakby był jego pracownikiem. 1 zasada xda- nie pytaj o przewidywany czas wydania(ETA). Ja tez czekam na ten cm, ale trzeba wziąć pod uwagę, że Ryrzy może mieć lepsze i ważniejsze rzeczy do zrobienia niż toSmile
Super słuchawki i akcesoria do Lenovo A820!Smile

http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=7588082
Odpowiedz Safari Linux
problem polega na tym, że kompiluje cma na laptopie swoim w domu a w domu jestem niewiele czasu poza snem Big Grin Samo pełne kompilowanie trwa na moim sprzęcie ok 2,5 godziny, jeśli nie zmieniam nic znaczącego mogę kompilować część tylko to trwa krócej, ok 30 minut... także każdą chwile którą mogę poświęcić w domu na siedzenie przy kompie poświęcam właśnie temu projektowi Smile do pracy nie zabieram lapka. za długa droga komunikacją miejską Wink

Na pewno dziś lub jutro dam cosik do potestowania Smile ... takie cosik właściwie w 95% dopracowane już Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości