W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cm10 1 4 2 06 12 13 cyanogenmod 10 prestigio pmp5870c

[ROM 4.2.x] [cm10.1][4.2.2][06.12.13] CyanogenMod 10.1 Prestigio PMP5870c
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-4-2-x-cm...4#pid49004 tutaj jest Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzięki.

Co do tabletowego wyglądu:
Jak zobaczyłem ten wskaźnik baterii i przyciski głośności na navbarze to od razu wrociłem na forum pobrać stock. Jestem uczulony na tandetny wygląd i ikonki wyglądające jak gify w latach 90 Big Grin.
Odpowiedz
witam jak długo wgrywa się ten rom
Odpowiedz
wylacz taba jak sie przywiesi na czyszczeniu i wlacz, bedzie dzialac

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
chłopaki mam wielki problem Smile zainstalowałem sobie CyanogenMod 10.1 Prestigio PMP5870c
lecz przy próbie odpalenia boot loop i koniec bajki pomoże ktoś ??
Odpowiedz
Jeszcze raz wszystko od nowa pamietajac o wipe data przed instalacja

Wysłane z mojego LG-D802

Odpowiedz
Root access posibly lost fix ?? mi wyskakuje ??
Odpowiedz
Ci wyskakuje, gdzie ? Domyslam sie ze w recovery. Olej

Wysłane z mojego LG-D802

Odpowiedz
Dobra, wszystko OK, z romem poza tym że ekran blokowania jest obrócony. Co z tym zrobić ?
Odpowiedz
Wyszła aktualizacja CM10 która bardzo poprawia wydajność tylko tab nie chce z nia bootować. Ryrzy jeśli masz czas to pobaw się Big Grin Mogą być z tego korzyści Big Grin
Life is one big game...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości