[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 65 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 x 23563 pl 4 wersje

[WM6.5.x][23563][PL] - 4 wersje
To już 3 'ostatni' ROM z serii WM6.5.x Smile niestety poprzednie miały błędy które je dyskfalifikowały (23559, 2355x)... Ten wygląda na to już nie ma tych problemów... więc jest to już ostatni ROM z serii WM6.5.x. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to jeszcze będzie jeden ROM na WM6.1 i na tym zakończy się moja przygoda z Omnia 1 i900.

Lista zmian:
- Zaktualizowano system do wersji 23563,
- zaktualizowano cleanRAM do wersji 2.1
- usunięto czarny skin dialera windowsa,
- dodano możliwość włączania jednej aplikacji gestem na ekranie dotykowym... opis poniżej,

Uwaga !
W wersji M2DC może podczas pierwszego uruchomienia "schować się" XDA_UC w tle za manilką... aby go uruchomić należy wejść w Menagera Zadań i wybrać ten proces...

Włączanie aplikacji gestem:
Właściwie miałem to cały czas przed nosem, nasza omnia ma w sterowniku dotyku zapisane domyślnie aby włączać managera zadań (tego samsungowego) gestem (przejechać palcem od dołu do ok polowy ekranu). Jako że przypomniało mi się o tym, wpadłem na pomysł by przypisać tam dowolną aplikacje... sterownik zHEXowałem Wink a aplikacje pozwalającą na zmianę włączanej aplikacji napisał dla mnie nie kto inny jak QBUS Wink za co oczywiście bardzo mu dziękuje...

[Obrazek: gest.png]

Aby zmienić domyślnie ustawioną aplikacje (zegar) trzeba edytować plik RunApp.ini znajdujący się w katalogu windows. Poprawny plik powinien wyglądać tak (3 linijki):
1 linijka - aplikacja
2 linijka - komenda
3 linijka - katalog w którym jest aplikacja

np:
Kod:
tclock.exe
(tu pusta linijka)
\Windows\

Screeny:

Lite:

[Obrazek: screen03k.jpg][Obrazek: screen04c.jpg][Obrazek: screen02b.jpg][Obrazek: screen01xi.jpg]

M2D:

[Obrazek: screen01xr.jpg][Obrazek: screen02lo.jpg]

M2D Classic:

[Obrazek: screenshot2q.png][Obrazek: screenshot1pk.png]

Normal:

[Obrazek: screen01w.jpg][Obrazek: screen03b.jpg][Obrazek: screen02qe.jpg]

Świerze linki:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM6-5-x-23563-PL-4-wersje?pid=42384#pid42384

PAMIĘTAJ... UŻYWASZ MODYFIKOWANEGO ROMU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!
Każdorazowe wgrywanie ROMu możne UBIĆ TWÓJ TELEFON !! Zastanów się 2 razy nim to zrobisz...

!! Zaleca się zrobienie kopii zapasowej Mojej Pamięci przed wgraniem ROMu !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Jakieś screeny?
Odpowiedz Opera Windows 7
jakie błędy ma rom 23547 ? co się zmieniło ?
23547 nie ma błędów. Czytaj uważnie.

Wiedziałem że tak będzie, zalałem kompa i pracuję na x64 a tu nowy rom i nie ma jak wgraćSad
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
znów link mi nie trybi (m2d classic )
Co Ci nie trybi? Pobierałem niedawno bez problemów...
23547 ma bugi przy smsach, telefon łapie zawiechy gdy się wysyła większą ilość sms, i nie chodzi tu o chat ani o duża ilość sms w skrzynce, testuję 23559 i od dwóch dni się nie zawiesił, na 23547 miało to miejsce kilka razy dziennie nawet....
Dziś już mi się nie chce, ale jutro wgram ten rom i zacznę testować Wink

EDIT:
Rom chyba działa kapkę szybciej niż 23547, tak mi się wydaję, może placebo Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mnie się 23547 ni razu nie zawiesił a błędy o których mówisz nie występowały...
Ściągnąl się ładnie...wgrany...od jutra testuję...pierwsze wrażenia pozytywne...
(04-23-2010, 10:30 PM)Toldo napisał(a): Mnie się 23547 ni razu nie zawiesił a błędy o których mówisz nie występowały...
U mnie niestety występowały....;(
A mało tego złamała mi się ta końcówka w rysiku, musiałem ładnie go zeszlifować, ale przez to nie mogę już nim nawet soft-reseta zrobić bo za krótki się zrobił o.O
No ale dość narzekania, mimo to i tak te romy są świetne ;D
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości