W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z poziomem baterii

Problem z Poziomem baterii
Witam

Niestety mam kolejny problem , ktory pojawil sie kilka dni temu , dodam , ze robilem pelny format tabletu , lacznie z wgrywaniem nowego firmowego roomu , oraz robilem ustawienia fabryczne , niestety nie dalo to oczekiwanego efektu. Od kilku dni podajze od okolo 4 pojawil sie problem z miernikiem bateri , standardowy miernik bateri pokazuje caly czas 100% naladowania , po wgraniu aplikacji kontrolujacej poziom naladowania rowniez nic sie nie zminilo , tam rowniez pokazuje 100% naladowania . Problem pojawia sie za kazdym razem gdy uruchamiam jaka kolwiek aplikacje , mapy , programy biurowe lub jakas gre . W momencie kiedy zamkne wszystkie procesy poziom baterii nagle wraca do normy , lub nagle tablet wylacza sie z powodu rozladowania. ! Prosze o porady , gdyz nie mam juz sily, a potrzebuje sprzet sprawny do trasy .

PS dodam , ze w miejsci battery mam brak danych o zuzyciu baterii , zmiast pelnego wykresu , moze byc to spowodowane rootem ?, po podlaczeniu tabletu poda USB poziom spadl do ) , jednakze po odlaczeniu wrocil do normy, niestety przy kazdym wejsciu w opsje poziom zaczyna wariowac.
Odpowiedz Mozilla Windows 7
Tyy anglik, co to jest room ?
Masz możliwość wgrania na nowo systemu, jeżeli tak to zrób to.
A ROM to to co masz w urządzeniu.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(10-25-2013, 09:23 PM)XTeK napisał(a): Tyy anglik, co to jest room ?
Masz możliwość wgrania na nowo systemu, jeżeli tak to zrób to.
A ROM to to co masz w urządzeniu.Wink

Hah dzieki za uswiadomonie , juz kiedys wspominalem , ze w temacie android jestem green Big Grin.
Odpowiedz Mozilla Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości