W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
instrukcja obsługi htc desire 500 600 pl

[Instrukcja] Instrukcja obsługi HTC Desire 500/600 PL
Jak w temacie - pełne polskie wydanie książkowe instrukcji obsługi HTC Desire 500 / Desire 600, w formacie PDF.

Link:

Kod:
http://www.4shared.com/zip/crxbLTrD/Instr_obsl_Des_500_PL.html

Może się komuś przyda Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
Witam serdecznie wszystkim, nie ukrywam, że trafiłem na to forum poszukując informacji o instrukcji obsługi moje HTC Desire 500, no i myślałem, że już trafiłem w sedno, kiedy pojawił się powyższy wątek. Niestety nie potrafię sobie poradzić z podanym kodem, czy z nim coś jest nie tak, czy raczej ze mnąSmile Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Plik istnieje z tego co widzę.
Naciskamy na link i potem wystarczy kliknąć po 5 sek. na przycisk u góry po prawej.
Nie klikaj na stronie adfly na nic innego tylko górny prawy narożnik, potem przeniesie na właściwą stronę z plikiem.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
albo usuwasz http://adf.ly/2489662/ z linku, wszystko napisane w ogłoszeniu, w kolorze oczo-rażącym na górze strony....
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Już sobie poczytuję instrukcję, bardzo dziękuję, że w iście łopatologiczny sposób pomogliście mi przez te niuanse informatyczne przejśćSmile
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Zatem miłego czytania! Gdybyś chciał coś napisać na temat Desire 500, to zapraszamy do publikowania. Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości