W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pmp 5870c dvbt

pmp 5870c dvbt
witam po pierwsze wielki szacunek dla Ryrzy za Yoda v3.0 dla PMP5870C pytanie podobno są tam stery do it 9135 dvbt lecz moje dvbt na tej kości nie chodzi widzi ja jako klawiaturę wiec może co podpowiecie
Odpowiedz Firefox Windows 7
potrzebny jest skrypt + apka aby to odpalic, jutro zapodam wsio
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
dzięki wielkie gratuluje wiedzy tak dalej super lepiej niż te android com pl które tylko kopiuje pomysły
okej, nie przetestowałem tego na tabie porządnie bo nie mam anteny dachowej z pewnym zasięgiem... ale na odpowiedniej antenie powinno działać płynnie Smile

- pobieramy archiwum z linku poniżej,
- pobieramy i instalujemy aplikacje Script Manager - SManager,
- wrzucamy zawartość archiwum na pamięć tabletu,
- uruchamiamy SManager i wybieramy w nim plik 90it913x, odpalamy go (run) z uprawnieniami root (zaznaczamy ikonkę androida z piszczelami), po kilku sekundach skrypt załaduje moduły tunera,
- instalujemy aplikacji DroidTV i tu mamy 2 opcje
  1. droidTV_4_manta_mid07.apk - przerobiona, PL, otwiera streaming w zewnętrznym playerze - zalecane dla tabów, zalecany odtwarzacz BSPlayer - przy slabym zasięgu długo otwiera ale w koncu otworzy Smile
  2. droidtv.apk - czysty player, odtwarza kanały w 'swoim' oknie, podobno nie działa na tabach, na S3 testowałem właśnie tą apke i działa,
- wpinamy tuner TV do taba,
- odpalamy droidtv i jeśli wszystko poszło ok to powinna zapytać o prawa ROOTa, oczywiscie pozwalamy,
- wybieramy z menu tuner DVB-T,
- wyszukujemy kanały - najlepiej ustawić wyświetlać żeby się nie wyłączał, droidtv w trakcie wyszukiwania jest podatny na wszystko... nie ruszać, nie tykać, nie patrzeć Big Grin a się eter zeskanuje Smile
- jak juz znajdzie liste, odpalamy wybrany kanał...

Oby działało Big Grin

Download:
Kod:
http://www69.zippyshare.com/v/28924684/file.html

Tak to wygląda na tabie na malutkiej antence ze słabym zasięgiem:
[Obrazek: Screenshot_2013-10-22-17-04-23.png][Obrazek: Screenshot_2013-10-22-17-49-39.png][Obrazek: Screenshot_2013-10-22-17-49-47.png][Obrazek: Screenshot_2013-10-22-17-50-23.png]

Tak to na S3 wygląda:

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Więc tak 1 opcja otwierał 2 godziny i nic 2 opcja pokazywał siłę sygnału 87 % error 0 obrazy brak audio brak, dronga wykrywa łapie kanały i to wszystko
opcja 2 na pewno działać nie będzie, ale przynajmniej można sprawdzić poziom sygnału - u Ciebie idealny...
opcja 1 dziwne ze Ci nie otwiera.... spróbuj innej apki np mxplayera, albo innej wersji bsplayera (ja mam 1.9 build 153) i dekodowanie ustawione na SW (playback preferences - video decoding)

Niestety tuner tv na androidzie jest stosunkowo niestabilny, czasem działa od kopa a czasem trzeba się nagimnastykowac... przykład... 2 te same taby samsung p7500 u toldo działało od razu a u xteka długo kompinowalismy i nie odpaliło jak powinno

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
okej.... wyczaiłem o co chodzi Smile zrób tak:
- reset taba,
- odpalasz skrypt,
- podłączasz tuner,
- czekasz kilka sekund,
- odpalasz skrypt jeszcze raz (będą błędy, nie zwracaj uwagi),
- odpalasz droid tv (ten co otwiera w zew. odtwarzaczu),
- wybierasz kanał, otwiera się BSPlayer (zalecany, z ustawionym dekodowaniem SW), i jeśli po kilku sekundach kręcące się kółko przy ładowaniu video przywiesi się, tzn że prawdopodobnie kanał załaduje się poprawnie Smile (u mnie tak właśnie to działa)
- cieszysz się działającym tv Smile

czekam na info czy dziala

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
działa pixeluje ale chodzi zaczynam testy z innymi odtwarzaczami dzięki jak coś to napisze
Czekamy na relacje Smile oki czyli spokojnie moge robil pelny opis-poradnik o tunku Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz Firefox
ok wiec tak bs player jak zarazie tylko to rusza mx player nie chodzi kreci i kreci opcje na sw ale pewne spostrzeżenie na LAPTOPIE na zwykłej antenie jak wiadomo słabo ale na podłączonej antenie toya 80% error 0 wiec długo nie myśląc zrobię to z tabem podłączyłem antenę z toya i sygnał 80% error 0 a i tak piksele może kodek? Skoro dałem lepszy sygnał stabilny a on i tak piksele ma i jeszcze jedno na tv z dvbt 2s szybciej jest obraz i dźwięk niż na tab z dvbt . Może moje spostrzeżenia nasuną komuś pomysł

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości