W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cwm recovery dla ntt 528 testy

[CWM] Recovery dla NTT 528 - Testy
Witam. Chciabym dopasowac Twoje CWM do taba ntt528. Wgralem CWM od prestigio do ntt528. Wszystko wydaje sie byc OK. Tylko Vol- dziala jak select. Chcialbym tez zmienic ekran startowy z logiem prestigioWink
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
z tego co widze ma inną rozdzielczość, nie ma problemu z ekranem ? w menu advanced jest key test, napisz mi jaki guzik ma jaki nr, sprobuje Ci skompilować takie recovery Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
(10-12-2013, 08:03 PM)Ryrzy napisał(a): z tego co widze ma inną rozdzielczość, nie ma problemu z ekranem ? w menu advanced jest key test, napisz mi jaki guzik ma jaki nr, sprobuje Ci skompilować takie recovery Smile

Logo startowe wyswietla sie w pionia, wychodzi troche jakby poza wyswietlacz. Menu CWM wyswietla sie w pozycji horyzontalnej niema z nim zadnego problemu, nie wiem czy powienien reagowac na czujnik polozenia.

Klawisz power ma kod 116, volume+ 115, i co dziwne volume- ma tez 116. Mysle , ze CWM zle dekoduje.

Mam przygotowanego linuxa pod kompilacje cwm. Skompilowalem w miare dzialajacy kernel pod moj tab. Nie wiem z jakich repozytoriow pobrac zrodla dla CWM.
Cyanogenmod najlepiej cm10.1

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Bardzo prosze sprobuj skompilowac CWM pod ntt528. Okazalo sie , ze pomylilem dwa rozne obrazy recover. Przy Twoim wyswietla sie bialy ekran ktory stopniowo jasnieje. Dzialajacy recovery pochodzi od osmio calowego prestigio.
Odpowiedz Google Chrome Linux
Oki. Sprobuje Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Odpowiedz Firefox
Dzięki.

Wysłane z mojego NTT 528 przy użyciu Tapatalk 4
Odpowiedz Firefox
okej, pierwszy test, narazie zmienilem tylko rozdzielczosc, zobaczymy czy ruszy... do sprawdzenia
- czy w ogole odpali,
- czy bedzie dobrze wyświetlane,
- czy beda poprawnie dzialac klawisze

Smile

Kod:
http://goo.im/devs/Ryrzy/NTT528/recovery_20131014_0801.img

i ?

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Przepraszam kompletnie zapomniałem o tym wątku. Udało mi się uruchomić CWM na ntt528.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości