[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak się wkurzyć dzięki orange unikajcie go

Jak się wkurzyć... dzięki ORANGE (unikajcie go)
Witam
Chciałbym wam przedstawić moją dzisiejszą historię (może nie do końca dzisiejszą ale potem Wam opowiem)

Otóż jak niektórzy mogą widzieć, niektórzy nie: Internet orange freedom 26 października zostanie zamknięty, a właściwie "zmieni nazwę" nie będzie już orange freedom tylko neostrada. Posiadałem a właściwie posiadam ten internet (1mb/s), moja umowa kończy się w kwietniu 2014 roku, ale sobie myślę jeśli się tak to niby rozpada to chyba znaczy, że umowa wygasa więc sobie poszukam innych ofert np znalazłem 2x fajniejszą od tej neostrady od Dialogu, potem znalazłęm jeszcze internet połączony z telefonem stacjonarnym więc to już się by mega opłacało ale poczekam na oficjalne zakończenie umowy. Tu facetka zadzwoniła z tą sprawą kilka dni wcześniej ale musiałem przemyśleć z rodziną całą sprawę, wiec dzwoniąca pani powiedziała, że zadzwoni jutro. Mija tydzień, aż wreszcie (dziś) zadzwoniła ponownie.
Pani ze słuchawki przedstawiła całą sprawę i ja odrzekłem: "Dziękuję ale nie chcemy Państwa internetu ponieważ w konkurencyjnej firmie znaleźliśmy lepszą ofertę". Gościówka odpowiedziała tak: "Czyli zrywają Państwo umowę" -postawiłęm taaaakie oczy oooooo Jak zrywamy jak ten niby pododział freedom sie "rozpada". Ona zaczęła tam tą swoją gadkę a ja domyśliłęm się, że jeśli zrywa się umowe to trzeba zapłacić karę (1490 czy ileś zł) Myślę popierd...zieliło ich, jak dla mnie -statystycznego Kowalskiego nie znającego regulaminów bo kto by to czytał to było nie za bardzo logiczne. No to ona proponuje nełostrade 49zł za 10mb/s jest to niby dobra oferta ale w np Dialogu jest za tą sumę 20mb/s. Przypomniało mi się, że do neostrady dodają tableta, więc wkurzony się pytam a co jeśli chcę tablet. A ona "ciśnie z grubej rury": Smile <3 tablet kosztuje 1zł.
Yhy, czyli mam tableta za i neta za 5 dych ale się jeszcze dopytuję -"czyli ile miesięcznie??"
-"49zł bez tabletu bądź 69zł z tabletem" Qrna gdzie tu logika, przypomnę tablet kosztuje 1 zł. Tacy złodzieje z tego orendż, że się wierzyć nie chce. Dodam jeszcze, że mama z tego freedoma dostawała na konto promocyjne 20zł na kartę, teraz już tego nie będzie.
Więc nie mieliśmy innej optymalnej możliwości jak wzięcie tej zakichanej neostrady, a nie wiadomo jak to potem będzie czy na pewno już od pierwszego dnia będziemy mieli te 10mb/s bo kiedyś na przyśpieszenie z 0,5mb/s na 1mb/s czekaliśmy 1,5 mięsiąca

"Taka to moja historia, nieprawdopodobna, a jednak"

Więc morał tej bajki jest taki, nie bierzcie neta z orendż bo Cię wycyckają dzieciaki.

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Nie bardzo rozumiem, skoro masz umowę na termin, to skąd w ogóle opcja zerwania umowy? Nie mniej, nie możesz teraz wieszać psów na orange bo tak naprawdę też masz swoje za uszami - w takich właśnie sytuacjach regulamin to jest podstawowa lektura i żadne to tłumaczenie, że kto to czyta (np. ja czytam). Inna sprawa, że osoby pracujące na infoliniach (zarówno przychodzących jak i wychodzących) są specjalnie szkolone i ukierunkowane na zdobycie i utrzymanie klienta, a w rękawie mają często zagrania wręcz psychologiczne (rzeczony tablet za 1zł, który kosztuje dużo więcej). Często w takich wypadkach nie starcza zwyczajne "nie, dziękuję", na ogół (przynajmniej w moim wypadku) takie rozmowy zakańczam w sposób nieprzyjemny, zaznaczając aby więcej do mnie nie dzwoniono. Tutaj trochę inna sytuacja, ale jednak z tego samego tematu. Podsumowując, trochę sam jesteś sobie winien.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
JAk jestem sobie winiem, moja wina, że freedom sie rozwalił ale już sam nie wiem.

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ja nie rozumiem również tych komplikacji.
Chodzi o to pewnie czy nie chcesz przedłużyć umowy przed jej wygaśnięciem bo z tego co pamiętam to już pół roku wcześniej zanim się skończy można ją przedłużyć co jest właśnie nagabywaniem przez ta panią.
Po prostu wystarczyło powiedzieć że nie jesteś zainteresowany przedłużeniem i czekasz aż wygaśnie umowa którą posiadasz.
A że tam coś sobie rozwalają i zmieniają to tam standard u nich jest.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Raz tp raz orange, za rok znow bedzie tp sa i tak w kolo byle mniej podatku płacić

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
JA sie nie znam na tych internetach i ta Pani tak jakby nie dała innego wyboru, gadaliśmy tak do niej a ona swoje

To trzeba było się rozłączyć i nie odbierać potem. Gdyby chodziło o mnie to ta babka już by się pod stołem chowała ze strachu w tym ich centrum telemarketingu.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
tak to jest , jak się nie czyta umowy. Jeżeli podczas "przemianowania" operatora kwota abonamentu się nie zmieni, lub prędkość ... nie ma podstaw do zerwania umowy przed czasem, ani nikt nikogo nie zmusi do jej przedłużenia. Umowa była podpisana i jest ważna do końca czasu jej trwania ... chyba że "kupujący" zostaje poszkodowany (jest stratny). Zawsze możesz zrezygnować z przedłużenia tej umowy w terminie 30dni
Przedtem płąciłęm 40zł za 1mb/s a teraz niby bedzie 50 za 10mb/s

poczytaj dokładnie, prędkość DO 10mb/s a nie stała Smile może być od 1 do 10

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości