[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 68 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 21889 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5] [21889][PL] - 4 wersje
Nowy ROM na buildzie 218xx czyli z belką standardowo na górze jak w WM6.1

Lista zmian:
- Zaktualizowano system do wersji 21889,
- zaktualizowano google maps do wersji 3.3.1,
- zaktualizowano cleanRAM do wersji 1.9.3,
- zaktualizowano SmartLock do wersji 2.0F - Więcej możliwości blokady, dzwięk blokady...
- zaktualizowano wszystkie aplikacje z Omnii Lite i ich tłumaczenia do wersji z najnowszego ROMu z OL (dzięki za ROM dla ra_de_cki),
- dodano czwartą wersje ROMu - M2D Classic,
- zaktualizowano M2D (w wersji M2D Classic) do wersji 1_20_19131530_00 (trochę to zajęło... ale udało się dostosować tą M2D do omnii i wydaje mi się że jest to najstabilniejsza i najlepiej działająca wersja jaką używałem)
- Zmieniono wygląd,
- wyłączono zakładke Internet w M2D - i tak nie ma opery w ROMach Smile
- i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których standardowo zapomniałem

Uwaga !
W wersji M2DC może podczas pierwszego uruchomienia "schować się" XDA_UC w tle za manilką... aby go uruchomić należy wejść w Menagera Zadań i wybrać ten proces...

Screeny:

Lite:

[Obrazek: screen01fs.th.jpg][Obrazek: screen03qq.th.jpg][Obrazek: screen04h.th.jpg][Obrazek: screen02n.th.jpg]

M2D:

[Obrazek: screen01y.th.jpg][Obrazek: screen03o.th.jpg][Obrazek: screen02f.th.jpg]

M2D Classic:

[Obrazek: screen01.th.jpg][Obrazek: screen04f.th.jpg][Obrazek: screen03xg.th.jpg][Obrazek: screen02v.th.jpg]

Normal:

[Obrazek: screen01wq.th.jpg][Obrazek: screen03bw.th.jpg][Obrazek: screen02l.th.jpg]

Download(hasło: omnia):

Świerze Linki:

Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM6-5-21889-PL-4-wersje?pid=42395#pid42395

[align=center]PAMIETAJ... UŻYWASZ MODYFIKOWANEGO ROMU NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!
Każdorazowe wgrywanie ROMu możne UBIĆ TWOJ TELEFON !! Zastanów się 2 razy nim to zrobisz...

!! Zaleca się zrobienie kopii zapasowej Mojej Pamieci przed wgraniem ROMu !!

Dialer FIX - Rapidshare / MediaFire / 4Shared / Chomik
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Czyli co, dwa nowe buildy zrobiłeś?Huh
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Ryrzy świetna robota
Jak tylko się ściągnie to jutro przetestuje.
Mam pytanko czy w wersji lite są aplikacje z Omni Lite generalnie interesują mnie różnice pomiędzy wersją lite a normal? Cieszę się, że w wersji lite jest wreszcie XDA_UC i HTC Taskmanager
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(01-21-2010, 07:19 PM)simono napisał(a): Ryrzy świetna robota
Jak tylko się ściągnie to jutro przetestuje.
Mam pytanko czy w wersji lite są aplikacje z Omni Lite generalnie interesują mnie różnice pomiędzy wersją lite a normal? Cieszę się, że w wersji lite jest wreszcie XDA_UC i HTC Taskmanager

a widzisz task manager to chyba przez przypadek dałem hehe Tongue miało nie być Tongue hmm tez są aplikacje z lite.. normal i lite różnią się tym ze w lite nie ma dodatkowych aplikacje dodanych przeze mnie... ani np klawiatury finger keyb

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
(01-21-2010, 07:26 PM)Ryrzy napisał(a): a widzisz task manager to chyba przez przypadek dałem hehe Tongue miało nie być Tongue hmm tez są aplikacje z lite.. normal i lite różnią się tym ze w lite nie ma dodatkowych aplikacje dodanych przeze mnie... ani np klawiatury finger keyb
Super w takim razie wersja lite będzie dla mnie najlepsza

Czesc. A czy w tym romie jest mozliwosc poustawiac pod siebie ikony w manu start? testowalem ostatnio rom 21888 i 21889 z modaco od PDhee i niestety ikony dalo sie tylko wrzucic na poczatek a to nie o to chodzi...
Tutaj nie ma takiej blokady?
ZonkaKiller
Odpowiedz Firefox Windows 7
jest tak samo... w tych buildach tylko na początek można przenieść

We wszystkich buildach 21xxx tak chyba jest... Dopiero od 23xxx da się przenosić byle gdzie.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
szkoda wielka. w takim razie jutro przetestuje 28205 Smile
a nie myslales moze zeby wgotowac w rom klawiatury SWYPE. jest super.
jak sie jeszcze doda polskie wyrazy to juz totalna bajka Tongue
oraz czym jest spowodowane to ze w Twoich romach bywa wolnego ramu nawet i o 10MB mniej niz np w romach OCK, Naruto.
inna kompresja? wiecej pagepool? wgotowane (a nie odpalone) aplikacje maja tu znaczenie?
ZonkaKiller
Odpowiedz Firefox Windows 7
Około 10MB to zabiera diale Samsunga może jest domyślnie włączony u Ryrzego, nie pamietam a na tamtych romach może jest domyślnie wyłączony

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości