W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prestigio pmp3170b nie uruchamia sie

prestigio pmp3170b nie uruchamia sie
Witam. Mam problem z tabletem prestigio pmp3170b nie da sie go włączyć nie reaguje na kombinacje klawiszy typu +vol +power, po podłączeniu do komputera nic nie wykrywa żadnego urzadzenia. Bateria jest sprawna.
Czy da sie go w jakiś sposób naprawić? Dziekuje pozdrawiam.

Ryrzy edytował ten post dnia 08-28-2013 o godz. 06:39 AM ponieważ:

- nie ten dział,
- temat nie adekwatny do problemu,

Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
próbowałeś podłączyć do kompa trzymając vol + lub vol - ? na supporcie widze jest ROM do tego modelu, nawet 2 wersje (nowy cpu i stary)

Kod:
http://yf.value4it.com/Service_Files/TabletPC/PMP3170B/

Możesz też spróbować trzymać oba vol (vol + / vol -) i do tego power, teoretycznie powinien wejsc w recovery....

jeśli nic z tego nie działa a bateria napewno jest dobra no to płyta...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
próbowałem na rozne sposoby i nic Sad jak podłącze ladowarke to lekko sie grzeje czyli ląduje mierzyłem tez miernikiem baterie napiecie ma takie jak powinna miec
no to wygląda na to ze padła płyta... inaczej tab by się komunikował chociaż z kompem...

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
po prostu pewnego dnia sie wyłączył i juz nie dalo sie włączyc tak to juz jest z chińczykami.
dziekuje za info pozdrawiam
jak masz jeszcze gwarancje to pół biedy... gorzej jak jej już nie masz... wtedy będzie problem ;/

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Mój PMP5570C tez nie ruszał, zostawiłem go na 2 dni aż w końcu ruszył tryb wgrywania. Możesz spróbowac jeszcze odlutowac baterię i po 30minutach dolutować pomogło mi to kiedyś w Iphone Tongue
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości