W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prestigio pmp 5870c tablet pc

Prestigio PMP 5870c - Tablet PC
Witam, dziś przykuła moją uwage pewna informacja, iż nasz tablet jest Tabletem PC. Jak by nie bylo na tabletach PC istnieją Windows`y wiec moje zapytanie takie, czy to możliwe na naszym tablecie .? Chyba że tylni napis na obudowie "Tablet PC" jest dla zmyłki.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
yyyy eeee .... nie Smile kazde urządzenie wychodzi z systemem pod ktory zostało wyprodukowane (architektura procesora)... mozna emulować różne platformy na androidzie, windowsa 98 tez odpalisz w dos maszynie Smile ale po co....
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
ja z miłą checią wymieniłbym Androida na Windowsa, gdyby była tylko taka możliwość. Emulacja to nie to samo co postawiony system. Ale wydaje mi sie, że jakoś można uruchomić Win na tabletach, skoro możliwość jest uruchomienia Ubuntu Touch, to uruchomienie win jest kwestią kernela i plików odpowiedzialnych za uruchamianie poszczególnych rzeczy z Win`a, chetnie bym posiedział przy tym ale sam nic nie zdziałam
Nie postawisz Windowsa na takiej architekturze w jakiej są obecnie robione procesory w tabletach z androidem. To jest zupełnie inna bajka. Emulować owszem można, ale natywnie okienek nie odpalisz, nie ma takiej opcji. Nikt tego jeszcze nie zrobił a to o czymś świadczy, prawda? Wink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Windows On ARM już działa, tylko nie ma jak na razie wypuszczonego w necie, wiec jednak można Big Grin Ale dobra, uzyskałem odpowiedzi na swoje pytanie, ide szukać pomocy gdzieś gdzie ktoś pomoże ^^
A gdzie to bo sam bym tam poszedł?
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Ciekawe gdzie? Masz jakieś linki z tym związane? Chętnie poczytam bo z tego co wiem, obsługa ARM pojawiła się dopiero w Windows 8 (Windows RT), a i tak nie można o tym powiedzieć, że działa (z racji olbrzymiej niekompatybilności z czymkolwiek) i nie są to słabe układy jak te w Twoim tablecie (np. Tablet M$ Surface na Windows RT, ma czterordzeniową Tegrę 3 a opinie o wydajności były w większości słabe). Potwierdzam więc to co napisałem wcześniej, działającego Windowsa na platformę ARM nie ma (pomijając niewypał w postaci Windows RT, którego i tak nie da się odpalić na czymś innym niż dedykowane sprzęty).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Ja tego nie rozumiem jak można się przesiadać na windowsa z androida??? Przecież to jest bezsensu nie no po co w tym tablecie ale zrozumcie że android jest na bazie linuxa więc nie ma co go porównywać do windowsa, a tak poza tym systemy uniksopodobne czy czyli linux i chodzby android mają kernel monolityczny a windows hybrydowe, więc nie bedę się zagłębiał systemy uniksowe są owiele lepsze niż jakieś hybrydy mikrosoftu bo nie mają aż takich wymagań
Odpowiedz Safari Linux
Akurat Android wymagania ma wybitnie duże jak na to co oferuje.
Odpowiedz Firefox
a Windows jeszcze większe... (wspomnienia z Visty)Dodgy
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości