[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
Jeśli dobrze pamiętam to paczka nie jest pod cwm tylko trzeba ją wgrać rkandroid toolem

Powered by S7 EDGE
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Jest na nim USB tethering? :Tongue Głównie na tym mi zależy Tongue
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
(03-03-2017, 12:19 PM)Mateusz Patryk napisał(a): Jest na nim USB tethering? :Tongue Głównie na tym mi zależy Tongue

ehh widzę że nie ma :Sad jest jakaś możliwość odpalenia na tym tabie?
Witam,

Po wgraniu kernela (PMP5870C_Kernel_1.0.13_MoDaCo_pl) wymaganego do romu Yoda5 CWM pokazuje komunikat:
'E: Invalid Command Argument'.

To coś istotnego czy nie zaprzątać tym sobie głowy?

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś do tej pory używa tego tabletu i to przeczyta ;-)

Pozdrawiam,
M.
Odpowiedz Google Chrome Windows 8.1
najprościej zacząć od nowa wszystko, czyli oryginalny rom i potem od nowa custom

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Google Chrome Android
Zaczynam modyfikować drugi tablet - zgodnie ze wskazówkami: 1. CWM, 2. Yoda5 z full wipe, 3. Kernel - dam znać czy też napotkam na ten komunikat.

Dzięki za ten rom - na stockowym po prostu nie da się pracować - co chwila komunikat "aplikacja xxx nie odpowiada - czy zaczekać czy zamknąć?"

Skończyłem z drugim egzemplarzem i napotkałem ten sam komunikat po wgraniu kernela (tym razem robiłem to przed wgraniem romu ale z tego co czytałem to nie ma to znaczenia). Załączam screeny - rkandroid tool nie pokazuje żadnego błędu i wydaje się, że przebieg był prawidłowy, ale po reboocie do CWM na dole jest informacja o niepoprawnym argumencie komendy - może nie ma ona znaczenia i tak naprawdę kernel został wgrany? Tylko jak poznać, że nowy kernel jest wgrany? Jest początkowe logo a nie ma późniejszych reklam prestigio które wyświetlały się podczas bootowania? A może jest możliwość otrzymania tego kernela w postaci do instalacji przez CMW? Albo jako plik rom\kernel.img do wrzucenia przez rkandroid tool?

Chyba, że nie ma o co kruszyć kopii i bez tego kernela można żyć z tym romem? Ale chyba lepiej go mieć...

Pozdrawiam,
M.

Załączone pliki Miniatury

mozna jak najbardziej go pominąć (chyba Big Grin ). bardzo blugo nie mialem juz z tym do czynienia a i pamiec w tym wieku juz nie ta Tongue

Ok - pozostaje pozostać z tym co mam Smile .
Chyba, że jakiś archeolog kiedyś tutaj wpadnie i położy ten kernel np. w postaci zip dla CMW  Tongue .

Ciekawe, czy tylko ja i do tego na 2 egzemplarzach tego tabletu natrafiłem na ten problem - czy też może wszyscy go mieli ale nikt nie zwrócił na to uwagi - bo przecież z reguły nikt nie czyta tego co jest napisane na końcu małym druczkiem Wink  ...

Jeszcze raz dzięki za rom! Vader 

Dzieci już dawno porzuciły tablety na rzecz smartfonów to przynajmniej internet będzie można na nich na szybko przeglądać w czasie śniadania przed pracą ...

Pozdrawiam,
M.

PS. i ostatnia rzecz - jak zmienić domyślną klawiaturę na 'Prestigio Keys'?
Wchodzę w 'język, klawiatura, głos', potem klikam w 'Domyślna: polski - Klawiatura Androida (AOSP)' - klikam aby zmienic na 'Prestigio Keys' - i nic Exclamation - nadal domyślną klawiaturą jest 'Klawiatura Androida AOSP' - co jest nie tak?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości