[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
Pobrana z Google Play, z 03.08.2013. Kiedyś kupiłem dla dziecka za 5zł Wink
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ma ktoś z was problem z niewyskakującymi dymkami messengera fb mimo wybrania odpowiednich opcji? Kilkukrotnie przeinstalowałem apkę i nic. Sad
Odpowiedz Safari MacOS
Czy u Was też nie działa Adobe Reader? Przy próbie otwarcia plików wywala z programu. U mnie zadziałał dopiero po przeinstalowaniu ze sklepu.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
(08-04-2013, 03:15 PM)matidzi01 napisał(a): Miałem problem z przeglądarka Chrome tzn. uruchamiała się i momentalnie wyłączała. Pomogło usunięcie jej przy pomocy TB i pobranie na nowo ze sklepiku.

Mam backup stocka, więc mogę przesłać. Cool

Miałem ten sam problem z chromem gdy zrobiłem roota CWM - wywalenie przez TB i ponowna instalacja nie pomogła.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Po ciorta wam titanium do tych operacji gdy macie roota?
Wystarczy usunąć ją z system/app.
Potem z marketu ładnie zainstalować i wsio.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Jakis dziwny problem z niektorymi apkami ktore dalem do systemu. Nie chca poprawnie dzialac. Trzeba je przeinstalowac... np chrome, adobe reader.... a z dodaniem ich do data mialem problem.... kolejns rzecz ns liscie to-do Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
XTeK - opisywałem sytuację przy rootowanym tabie z CWM + SSU + TB i stockowym romie.

Opis tych przypadłości tutaj.

Ryrzy te przypadłości są takie same jak w zlinkowanym poście.
Nie jestem specem Blush , być może problem tkwi w bootloaderze.

pozdrawiam Smile

odp do niżej: XTeK aż tak zaawansowany to nie jestem Wink
Przydałby się jakiś osobny wątek z opisem takich sztuczek Smile
(08-15-2013, 09:30 AM)rafiodym napisał(a): Xtek - opisywałem sytuację przy rootowanym tabie z CWM + SSU + TB i stockowym romie.

pozdrawiam Smile

A co to za różnica czy on stockowy czy modyfikowany jeżeli posiadasz roota to możesz je wywalać rootmanagerem lub innym filemanagerem który ma opcje takowe bez instalowania badziewnego TB.
Wystarczy usunąć XXX.odex i XXX.apk i po sprawie, lub jak kto woli do testu ją przenieść do innego folderu na tablecie.
W systemie można wszystko w normalny sposób usuwać.Wink
Sytuacja fakt byłą ale szkoda zachodu.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Chrome nie działa nawet po przeinstalowaniu? Co robić? Lubiłem go. G+ też nie działa.

Wysłane z mojego PMP5870C za pomocą Tapatalk 4
Odpowiedz Firefox
chrome na bank działa po przeinstalowanie, G+ nie używam więc nie sprawdzałem...

jestem już po urlopie wiec zabiore się za ROM i postaram sie poprawić błędy Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości