[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
Kod:
http://d-h.st/users/Yoda/?fld_id=22129#files

prosze bardzo
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ja mam taki problem w momencie gdy podłączam taba do kompa po przez USB jednocześnie trzymając Volume - to nic się nie dzieje ciągle mam " No founda RKAndroid rock usb " . Jak temu zaradzić ?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
sprawdzic czy poprawnie zainstalowałeś sterowniki z archiwum, w managerze urządzeń powinno to wyglądać tak:

[Obrazek: attachment.php?aid=693]
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Cóż, ja muszę poszukać jakiegoś kompa z windows XP, bo na moim 8.1 nie jestem w stanie dodać driverów RK30. Czasem widzi urządzenie jako Android Tablet, lecz w programie RKAndroidTool i tak mam komunikat, że No found RKAndroid rock usb.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
jeśli Ci widzi ADB to taba masz pewnie włączonego.... a trzeba go podłączyć wyłączony. ale fakt, mogą sterowniki nie działać na win 8 - na win 7 dzialaja napewno i na 64 bit i na zwyklym
To z czystej desperacji próbowałem go podpinać na różne sposoby, do różnych gniazd USB, nawet to całe Moborobo zainstalowałem. Ale dziś rano przypomniałem sobie, że mam netbooka z Win XP i poszło od strzała!

Co do samego YodaROMu... jest genialny! Serio! Odmienił tego wiecznie lagującego się paścia w urządzenie, które używa się z przyjemnością.
Wielkie Ci DZIĘKI, mistrzu Smile
Witam niemoge zainstalować sterowników wyskakuje mi cały czas takie coś mam win7 x64 [Obrazek: u9dv.png]

Pussy Lounge edytował ten post dnia 11-04-2013 o godz. 11:29 PM ponieważ:

Poprawiłem link do screenshoota bo tamten hosting nie bardzo działał ;]

Tutaj jest tutorial step in step jak przeprowadzić instalację CWM jak i dowolnego CustomROMu na nasz tab.

Oczywiście mojego autorstwa.
Odpowiedz Opera Windows 9x/NT/2000
dodane do pierszego postu Smile dzieki za ten how to Smile
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Działający sterownik do tabletu pod windows 8, gdyby ktoś potrzebował Wink

http://tabletrepublic.com/forum/latest-t...-3994.html

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości