[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
Yes, you can translate it to you langage Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
niestety mam mobo a sterownikow nie widzi
Odpowiedz Firefox Windows 7
sterowniki do trybu download są w paczce z rkadnroitoolem

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
temat z ntt przeniosłem do wlasnego wątku http://www.modaco.pl/Thread-CWM-Recovery...5#pid45695
(08-27-2013, 06:05 AM)Ryrzy napisał(a): żadnego twrp... nie trawie tego recovery w ogóle....

Witam, jestem nowy na forum, a i od androidów miałem dość sporą przerwę.
Co jest nie tak z tym recovery? Wydaje się bardzo w porządku.
Odpowiedz Opera Windows 9x/NT/2000
nic, poprostu nie przepadam za tym recovery Smile ale ostatnio nawet je skompilowalm dla naszego taba. jak bede mial chwile to dopracuje i udostepnie
Nooo mam nadzieje że kolega znajdzie chwilkę bo recovery jest wyśmienite zwłaszcza ze swoimi "timsami" dotykać też wygodniej niż klikać milion razy danym klawiszem.Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
To fajnie, jeszcze nie przyszedł do mnie tablet, a już będę miał do niego nowy rom i ciekawe recovery Big Grin Hołd takim ludziom jak ty Big Grin
Oczywiście wszyscy będą wdzięczni jak wstawisz tutaj to fajne recovery Smile

PS. W swoim opisie pisze że masz ROM Yoda v4.0, czy jest on opublikowany tutaj na forum? Bo pobrałem na razie 3.0, a no i oczywiście jakie nowości wprowadza Smile
Odpowiedz Opera Windows 9x/NT/2000
Narazie jest tylko na moim tabie Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Odpowiedz Firefox
Witam jest możliwość uploadu na recovery na jakiś inny host goo.im nie działa już do dłuższego czasu, moją jakies problemy z serwerami. Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości