[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
Tak. Tylko (aż) system nie jest oryginalny Smile jak tylko wrócę z urlopu to poskladam taki fabryczny Smile

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
            Witam piszę do Was któryś raz z rzędu bo zrootowanie tego chińskiego badziewia doprowadza mnie do obłędu.Zamieściłem zdjęcia abyście zobaczyli o co chodzi mianowicie jak mam włączone debudowanie w tablecie to go nie widzi , jak mam wyłączone to go widzi jako mass storage ,jak próbuję cokolwiek zrobić Z poziomu mass storage to niestey się nie da wyskakuję komunikat zresztą zobaczycie na zdjęciach.Natomiast jak odpalam pli bat... i wciskam jeden to dostaję komunikaty że nie może odnaleść ścieżki.
Więc jestem już cały głupi też nie mogę wgrać recovery ,podobno tablet ma wgrane fabryczne recovery i wciskam guzik do włączania i plus i minus głośności i nic nie mogę wejść.
Jezu pomóżcie mi proszę bo pamięć w tablecie jest praktycznie wyczwrpana a tam jest tyle badziewia do usuniecią że szkoda gadać.Dzięki bogu 15 września będę miał N7 drugiej generacji,ja od czterech lat bawię się wgrywanie romów i modów ze stronki xda ale to jest pierwsza chińska kicha z którą mam do czynienia .
Jakkolwiek pozdrawiam wszystkich tabletowiczów a co do strony android.com.pl to właśnie usunąłem swoje konto a byłem tam dość aktywny od ponad 3 lat.Powód oni umieszczają posty który im pasują jeśli coś jest wbrew ich poglądam lub narusza ich spaprane już imię to usuwają post i dają ostrzeżenie więc jak na to Pierdo... ich nigdy więcej i będę im robił super antyreklamę.
Niech liczą ile kont dziennie będzie usuniętych ,pozdrawiam wszystkich papa
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
@budensik

Zainstaluj sterowniki, które są w folderze RKAndroidTool.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
wstaw scrina menadzera urzadzen jak podlaczych kabel usb przedtem trzymajac vol -
zobaczymy co ci wykrywa
ja mialem podobny klopot bo serwis wgral mi rom od rk71 ale zainstalowalem moborobo ten program sam zainstaluje ci wlasciwy sterownik jak juz to zrobisz i tablet bedzie widziany odpalasz na wylaczonym tablecie program do wgrywania recowery i gotowe.Oczywiscie musisz miec wlaczony tryb debugowania

powodzenia z chinska zabawka daj znac o postepach
Odpowiedz Firefox Windows 7
Cześć

Ryrzy wielkie dzięki - plusikowe jak najbardziej należne Smile

Parę spostrzeżeń - po zrootowaniu wywaliłem za pomocą TB pretsigio coś tam łącznie z OTA i officem.

Chrome przestał działać, tzn odpalała się i zamykał natychmiast. Usunięcie przez TB (w ustawieniach było tylko odinstalowanie aktualizacji) i ponowne zainstalowanie z marketu nic nie dało.

Podobnie z innymi apkami z marketu - otwierają się i natychmiast zamykają - "syndrom znikającej apki".

Firefox działa trochę przymulająco - także wróciłem do stockowej przeglądarki.

Zresztą Ryrzy i inni użytkownicy zauważyli podobny problem przy custom rom Yoda.

Generalnie powywaleniu śmiecia prestigowego jest dużo lepiej - tablet nie zamula się procesami softu producenta.

Trochę żałuję że wywaliłem prestigiowy czytnik ebooków - z marketu nie pójdzie - zaznaczony jako zainstalowany i nie da rady zainstalować ponownie- inne to syndrom znikającej apki.

Pozdrawiam
No i ładnie: to teraz jeszcze zrób pikne TWRP na to urządzonko i można śmigać:
( http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1943625 )

Tam, na górze jest taki przycisk

żadnego twrp... nie trawie tego recovery w ogóle....
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
(08-27-2013, 06:05 AM)Ryrzy napisał(a): żadnego twrp... nie trawie tego recovery w ogóle....

Ty nie czaisz że @atom SB czytał i mojego linka skopiował?Big Grin
ps. też z premedytacją.Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Witam po wcisnieciu rkandroid tool wyskakuje mi komunikat-fail to open setting ini file.Czy moglby ktos pomoc?
Mounts and storage > mount USB storage also work properly, good thing.

@Ryrzy: You are really great! You have done lot of great things for PMP5870C. With your permission I could do translation at least to my own language (Czech) at local forum. Can I?

I think it is also good idea translate your guides to English and put it at Slatedroid.com for example.
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości