[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ultra prestigio dla recovery cwm duo pmp5870c

[Tutorial] [CWM] Recovery dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c
Udało mi się dopasować CWM recovery dla taba Prestigio Ultra Duo PMP5870c Smile W końcu można pobawić się ROMami i zrobić backupa.

Podziękowania należą się:
XTekowi za namówienie mnie do grzebania w tabie Smile mimo tego że prawie go uśmierciłem Big Grin
witgit za pomoc z odratowaniem partycji wbudowanej pamięci Smile
matidzi01 za kopie oryginalnego recovery Smile

Jedyny problem w tym recovery jest to że ekran jest do góry nogami (kamerka jest na dole), co za tym idzie klawisze Up/Down są na opak... ale nie przeszkadza to w niczym.

Jak tylko uda mi się pobrać źródła cyanogenmoda będę próbował skompilować recovery strikte pod ten model Prestigio Smile

Testowany backup/restore/advanced restore/full wipe/wipe dalvik/wipe cache/install zip - teoretycznie powinno działać wszystko pozostałe też.

Aby wgrać recovery potrzebujemy:
- taba,
- flashera i pliki recovery dla rockchip z ustawieniami partycji dla Prestigio Ultra Duo PMP5870c

Jak to działa:
- ściągamy archiwum z jednego z linków poniżej (CWM lub oryginalne recovery jeśli chcemy wrócić do niego),

- rozpakowujemy archiwum i uruchamiamy program RKAndroidTool.exe,

- w programie powinny być zaznaczone tylko 3 pozycje jak na screenie poniżej
[Obrazek: rktool_cwm.PNG]

- wyłączamy taba, podłączamy do komputera z wciśniętym klawisze Vol - (głośność w dół), jeśli komputer zapyta o sterowniki wskazujemy te z archiwum, z katalogu Drivers

- w programie powinno być napisane teraz "Found RKAndroid Loader Rock USB" jak na screenie wyżej,

- Wciskamy Flash ROM i czekamy aż tablet się zrestartuje - powinien od razu wejść w tryb recovery,

- Cieszymy się CWM Recovery na tabie Prestigio Ultra Duo PMP5870c i klikamy plusikowe za ten temat Smile hehe

Jak wejść w recovery:
Aby wejść w recovery wyłączamy taba i włączamy go z wciśniętymi klawiszami Vol + i Vol - (oba klawisze głośności)

Screeny:
[Obrazek: 20130731_080030.jpg]

Download:
Kod:
https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558298

Stock recovery:
Kod:
https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558299

Sterowniki pod win8 thx adinq
Kod:
http://catshare.net/CUKefwva3OgWczY6

Prezentacja: - by korbixm2 !! Dzięki Smile

!!UWAGA!!

Dojście do działającej wersji recovery zajęło mi trochę czasu i dwukrotne uwalenie urządzenia Smile Dodatkowo musiałem dojść do tego jakie ustawienia partycji dla tego modelu są prawidłowe (brak flashera na stronie producenta). Także baaaardzo, ale to baaardzo proszę o nie robienie mirorów, nie dawanie tego opisu na inne fora bez pozwolenia, w szczególności na android.com.pl

Oczywiście wszystko robisz na własną odpowiedzialność, nie ponoszę odpowiedzialności za ew. szkody wyrządzone podczas tej operacji,
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Na win8 nie moge zainstalować tego ustrojstwa.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
no to pewnie wina sterowników... chociaż na win 7 działają ok.... masz jakis błąd ? czy w ogóle nie widzi taba ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dobra poradziłem sobie. Nie wiem co było nie tak.
Recovery działa.
Udało mi się już przywrócić tablet do życia dzięki recovery.
Chciałem wgrać uniwersalnego CM dla rk 3066i czarny ekran.
Odpowiedz Google Chrome Linux
Witam mam win7 i kiszka jest taka że jak uruchamiam rkandroid tool no nie widzi tabletu.Natomiast widzi tablet jak odpalę robomobo.Dodatkowo jak odpalam plik bat do rootowania to cały czas mam tylko jedno że nie może znaleść ścieżki .Bardzo mi zalezy na roocie bez roota to jak bez ręki połowa aplikacji nie działa i nie mogę wyrzucić śmieci z tabletu kurde może jakiś film na youtube bo fajny jest ten chińczyk.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
nie ten temat... opis roota nr 2 dałem w temacie z rootem.
- nie rób bałaganu
- rktool napewno działa pod win7 bo sam na nim flashuje, zobacz czy Ci zainstalowalo sterowniki,
- wywał swój numer telefonu z profilu !!

Wszystko pięknie działa, wreszcie można coś zrobić z urządzeniem, dzięki autorowi za włożoną pracę.
Dzieki za wlozona prace widze ze tu goszcza wszyscy aktywni w 5870 na obsranym android com pl gdzie panuje wieczny balagan a mod ma zawsze raca glownie wtedy gdy jej nie ma Smile

a jako ze tablet jednak nie bedzie sprzedawany bawie sie nim dalej
(07-31-2013, 12:07 PM)Ryrzy napisał(a): Stock
Kod:
http://www34.zippyshare.com/v/28506080/file.html
Kod:
http://d-h.st/f7b

To jest oryginalne Recovery?
Tak to jest recovery które ma się fabrycznie w tablecie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości