[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
stockowe romy dla pmp5870c rkandroidtool

[ROM 4.1.x] Stockowe ROMy dla PMP5870C RKAndroidTool
Po kilku próbach zero efektu.
Tablet nadal nie rusza... nawet ekran się niezaświeca

W RKDeviceManage wykrywa tylko chip"RK30" a system ver. oraz loader ver. "N/A"

LOG:
JEDNAK WSZYSTKO DZIAŁA.!!
Wystarczyło zmienić kabel USB na inny

Dobra... jednak nic z tego... po wgraniu uruchomił się ale Launcher nie działał i sie zawiesił. po wyłączeniu znów nie chce nic ruszyć
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
ok, to odpal jeszcze raz ROM z tego tematu ten http://goo.im/devs/Ryrzy/Prestigio%20PMP...aCo_pl.zip

w adndroidrktool daj EREASE NAND, jak skonczy to potem Flash rom
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
zrobiłem tak jak napisałeś i wyrzuca błąd.
"MaskRom device must choose loader for upgrading" i za kazdym razem tak

Podłączyłem pod inny port USB (sprawdzałem wszystkie) i znów mam inny błąd zwiazany z "download file failed"
na pewno masz taba 5870c ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Tak. "PMP5870c"
jak masz opcje sprawdz na innym kompie. Tez mialem raz problem podobny, ale w koncu za ktoryms razem poszlo..... przytrzymaj power na tabie jakies 30 sekund, potem podlacz z wcisnietym vol - do kompa i jeszcze raz sprobuj ten ROM PMP5870C_20130503_v1.0.8 w RKDeviceManage.exe daj restore zamiast upgrade

Okej.
Ten tablet miał preinstalowany system Android 4.1
Chociaz nie wiem czy to coś zmienia.
nie, nic... taki właśnie system wgrywasz

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym urzytkownikiem tego forum, właśnie wgrałem nowy rom do mojego tabka, Yoda v4.0. Poszło za pierwszym razem! wszystko śmiga jak ta lala, zupełnie inny tabletAngel
Dzięki!!!
Odpowiedz Firefox Windows 7
no fajnie... tylko ze to nie jest temat dotyczące w/w ROMu Wink na przyszłość postaraj się pisać w odpowiednich tematach

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości