[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
stockowe romy dla pmp5870c rkandroidtool

[ROM 4.1.x] Stockowe ROMy dla PMP5870C RKAndroidTool
W internecie na dzień dzisiejszy nie ma żadnego oficjalnego ROMu dla tego modelu taba, jeśli komuś padnie tab podczas grzebania, wgrywania ROMu z innego modeli czy też przy normalnym użytkowaniu to nie ma żadnej opcji naprawy poza serwisem producenta... ale to się zmieniło Smile zrobiłem backup partycji potrzebnych do ożywienia PMP5870C Smile
Jedyna różnica od oryginału to root (inaczej by się nie dało zrobić kopii partycji), można go wywalić z samej aplikacji supersu (un root)

Co robimy:
- Podłączamy wyłączonego taba do komputera przytrzymując jednocześnie klawisz VOL Down (głośność minus),
- instalujemy sterowniki, które są w archiwum z ROMem
- włączamy program RKAndroidTool.exe
- zaznaczamy wszystko poza pierwszą i ostatnią pozycją (loader, backup),
- klikamy Flash ROM i czekamy aż się zainstaluje Smile

Wszystko powinno wyglądać tak w aplikacji:
[Obrazek: bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.JPG]

UWAGA
Jeśli brak jest pamięci wewnętrznej wykonujemy reset do ustawień fabrycznych z poziomu ustawień, powinno to pomóc Smile

Download:

Stock PMP5870C_20130509_v1.0.8 - Oryginalny ROM po zakupie taba. - dzięki matidzi01 za pliki
Kod:
http://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558297

Stock YFtech R71 - ROM wgrywany w serwisie podczas naprawy/wymiany płyty - dzięki bandzii za pliki
Kod:
http://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558293

Sterowniki pod win8 thx adinq
Kod:
http://catshare.net/CUKefwva3OgWczY6
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Mi nie wykrywa rktool urządzenia co mam robić?
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
... sprawdzić kabel, sprawdzić menagera urządzeń czy pokazuje się na liście, jeśli tak i jest jakiś błąd sterownika to zainstalować go na nowo

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Co powinno widnieć w managerze urządzeń?
takie cuś:

Ok a dobrze, pobieram właśnie Backup stock 5870 ale to tylko recovery??
to ściągasz backup czy recovery czy ten ROM pod rkandroidtoola bo już sam nie wiem co Ty robisz ... Facepalm

brak pliku na stronie....
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
i will reupload this for you, please read pm

Mogę prosić o reupload Stock PMP5870C_20130509_v1.0.8 ? Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości