[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root prestigio multipad 7 ultra duo pmp5870c

[Tutorial] [ROOT] Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c
Tylko po co ci to debugowanie w recovery ? Jako tako jest ono wlaczone inaczej recovery nie mialo by dpstepu do partycji...

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
ok to jak wgrac bootloadera zaznaczam ze bez tego debugowania nie widzi mi tabletu program rktoolsmoze jakas podpowiedz jak wgrac bootloader?
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
chwila moment... opisz mi dokładnie co się dzieje i co zrobiłeś że się to dzieje...

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
zrootowalem ten prestigio przez to rktool no i wszystko ok dzialalo potem sobie wgralem ten rom yoda i tez super tak z miesiac uzytkowalem i wgralem w miedzy czasie clockworkmod nie wiem chyba wtedy pojawily sie problemy ze nie dalo sie wejsc do bootloadera jedynie do recovery i raz mialem taka sytuacje ze sie zacielo w kolko wlaczalo sie recovery ale zrobilem rktoolem tak jakby powtorke roota sflashowalem i od nowa poszlo wszytko nowy system dalem i ostatnio znowu cos tam zaczalem grzebac w recovery poprostu formaty dalvika cachu itd chcialem czysty system zrobic, i restart i zwiecha w kolko recovery ale tym razem ZAPOMNIALEM WLACZYC DEBUGOWANIE USB wiec nie mam mozliwosci tym rktools odnowic tego wszystkiego. Robilem w recovery wszytkie formaty instalacje nowa yody roma i nic w kolko wlacza sie rocovery.... no i JAK TYLKO PODLACZAM USB odrazu recovery... .przez co on sie chyba nie laduje? wiec chyba tam zostalo troche baterii? ja tak sie spieszylem i odrazu wylaczalem zeby w razie czego jak najmniej bat stracic. no ale nie wiem - wgralem jakis inny recovery inna wersja i nic to samo, dodam ze wersja recovery tego clockworkmod ze dotyk obsluguje i druga rzecz dodam przyznam sie - UZYLEM Z TORENTOW FULL VERSION CLOCKWORKMODA Smile potem oczywiscie zmienilem na zwykla darmowa bo sie z netem polaczylo i chyba tam cos wykrylo i zeby nie zrypalo mi bo chyba nie powinno sie takich drazliwych programow wgrywac niepewnych bo moze wiecej szkody byc... no ale czy jest jakis sposob zrobic to czy moze dac do serwisu ile za to wezma?
coo ty w ogole to mnie rozmawiasz ? sam chyba tego nie wiesz :| takich bredni dawno nie czytałem i nic z tego nie wiem...

jesli tab nie dziala... podłączasz do kompa z wciśniętym vol - i wgrywasz pełny stockowy ROM który jest tutaj na forum....

Odpowiedz Firefox Windows 7
aha faktycznie w ten sposob mam dostep do tego ok moj blad zle zrozumialem ze musi byc debugowanie. To sproboje to naprawic bo narazie uruchamia sie w kolko ten recovery....

Kurde mistrzostwo swiata 5 min i naprawiony hehe dzieki wielkie sory troche poczatkujacy jestem moj pierwszy tablet, niezly sposob przez wgrywanie tym rktool to w takim razie tego nie mozna zepsuc bo co sie nie zdarzy to sobie mozna odnowic tym sposobem Smile dzieki Ryrzy i sory za takie troche glupkowate pytania....
Ciesze sie ze dziala

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odpowiedz Firefox
Juz wiem co bylo przyczyna - w sklepie google play jak sie pobierze tym prestigio clockworkmod reocovery przy pierwszym uruchomieniu clockworka wyskakuje ze nieprawidlowa wersja (przynajmniej na chwile obecna tak sie dzieje - wersja sprawiajaca problemy jest dla androida bodajze 4.0 a ja uzylem 4.1) i ludzie zazwyczai ignoruja to.
Da sie tym sflashowac i potem zaczynaja sie zwiechy w rocovery i komentarze sie pojawiaja ze w kolko im sie uruchamia recovery Smile trzeba poprostu zwracac uwage na ostrzezenia jesli piesze ze nieprawidlowa wersja to odinstalowac i tyle a nie flashowac czyms takim tableta Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości