[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root prestigio multipad 7 ultra duo pmp5870c

[Tutorial] [ROOT] Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c
Co ma root do wgrywania romow ? ...
Odpowiedz brzmi. ... kompletnie nic

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Co ma root do romu?! Wszystko bez niego niema mowy o nowym roomie gdyz na kazde uządzenie dana firma naklada locka dlatego aby uzytkownik nie grzebal w systemie i nie wgrywal innych roomów tylko te kture dana firma da do aktualizacjii.Vader

XTeK edytował ten post dnia 08-22-2013 o godz. 03:28 PM ponieważ:

Oj oj, błędy ortograficzne to poprawia przeglądarka.
Warto taki post poprawić kolego.Wink

Odpowiedz Safari Linux
Lol ! Dobry jestes... powtarzam... mylisz pojecia lub/i nie masz pojęcia w ogóle o czym piszesz...

Btw uzywaj slownika bo aż boli

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Mylisz, aby wgrać cokolwiek trzeba mieć tylko CWM recovery nie zaś roota.
.

Odpowiedz Safari MacOS
Wszystko ładnie śmiga, zarówno CWM oraz root. Polecam drugi sposób, nie ma opcji żeby ktoś sobie nie poradził Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7
zrobilem tego roota i wszytko ok chociaz pojawily sie male problemy z wejsciem do bootloadera
i cos tam zle zrobilem chyba zrobilem format bootloadera w czsie czyszczenia systemu w recovery , no i mialem akcje ze zacial sie w taki sposob ze ciagle w kolko wlaczal sie recovery... no i wyczyscilem tam wszytko wgralem od nowa i ok. ostatnio jakos tak sobie wylaczylem debugowanie usb... i znow troszke grzebalem w recovery chcialem go poprostu wyczyscic wgrac czysty system i zlapal ta zawieche ze w kolko jest recovery i tym razem mam wylaczone debugowanie czyli nie mam dostepu do majstrowania w nim ... da sie jakos wlaczyc debugowanie w trybie recovery? jak poadlaczam do usb odrazu wlacza sie to recovery i chyba go nie laduje wiec szybko wylaczam po kazdej probie naprawy chyba konczy sie bateria i jak padnie bateria to juz cegla?
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
Witam a czy pod
versje PMP5570C też może być bo taką mam

jet z końcówką PRO
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
nie wiem czy bedzie to działało na innym tabie, ciężko powiedzieć

Odpowiedz Firefox Windows 7
@Marcin Cygan: Here you have lot of things for PMP5570C in Czech, you should use some translator as I do here.
There are also CyanogenMod 10 and 10.1. CM10 also have topic in English here, if it's better for you.
Odpowiedz Opera Windows 7
Tak wogole to postawmy sobie jedno podstawowe pytanie - czy da sie jakos uruchomic debugowanie usb z poziomu recovery? czy nie majac odstepu do androida nie uruchamia sie system, mozna cokolwiek zrobic czy podstawa jest wlaczenie debugowania w systemie? szukam juz jakis czas w necie czy da sie wlaczyc to debugowanie w jakis inny sposob ale nie ma nigdzie....
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości