[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root prestigio multipad 7 ultra duo pmp5870c

[Tutorial] [ROOT] Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c
jak bedziesz mial dalej problem sciagnij program moborobo on sam zainstaluje ci sterownik a potem to juz zgodnie z instrukcja
Odpowiedz Firefox Windows 7
Do rktoola tablet ma byc wylaczony, podlaczany z wcisnietym vol down do usb

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Link do SuperSu zdechł Sad
Poczekaj chwile to przejsciowe

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Witam

Czy po roocie traci się wszystkie save z gier ?
(08-09-2013, 04:03 PM)szymonp51 napisał(a): Czy po roocie traci się wszystkie save z gier ?

Nie.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Dzięki za odp
Siemka ja z malym pytankiem na tabku prestigio multipad 7.0 ultra+ (PMP3670B) tez pujdzie bo na fonach jest identycznie?Huh a i jeszcze jedno co otrzymam z roota? Na fonach nowy system lepszy a na tabku z najnowszym andro?[/font]
Odpowiedz Safari Linux
Nie wiem czy pojdzie na innym tabie... i root nie ma nic wspólnego ze zmiana systemu. Mylisz pojecia moj drogi. Root to uprawnienia administratora, co za tym idzie dostęp do plików systemowych

Odpowiedz Firefox
Nie myle pojeć chodzi mi o to ze kiedy dostaniemy ,,admina,, na smartku to mozemy wgrac cm9 albo miui a na tablecie to niewiem[/font]
Odpowiedz Safari Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości