[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
root prestigio multipad 7 ultra duo pmp5870c

[Tutorial] [ROOT] Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c
ROOT sposób nr 1

Jak zrootować taba Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870c.

Potrzebne będą:
- sterowniki - jeśli mamy z nimi problem instalujemy moborobo, który za nas je zainstaluje,
- paczkę z rootem - LINK

Instalacja:
- Podłączamy taba pod kompa z włączoną opcją debugowania,
- Instalujemy wszystkie potrzebne sterowniki,
- Odpalamy RunMe.bat z archiwum z rootem,
- wybieramy opcję nr 1 i postępujemy wedle opisu w aplikacji (będzie trzeba potwierdzać kilka rzeczy na tablecie, oraz w aplikacji, czytać uważnie!)

Cieszymy się zrootowanym tabletem Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
ROOT sposób nr 2 - wydaje mi się że lepszy Smile

- instalujemy na tablecie recovery CWM - opis tutaj
- ściągamy archiwum z SuperSU
- archiwum z supersu wrzucamy na pamięć wewnętrzną,
- wchodzimy w recovery i instalujemy to archiwum,
- resetujemy urządzenie i cieszymy się dostępem do plików systemowych Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Który sposób jest bezpieczniejszy?
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
ja dawno temu robilem pierwszym w sumie klikasz dwa razy na tablecie i root gotowy jesli dobrze pamietem najpierw wykonaj backup a potem za drugim razem odtworz z backupu i gotowe
Odpowiedz Firefox Windows 7
(08-05-2013, 09:05 PM)bandzii napisał(a): najpierw wykonaj backup a potem za drugim razem odtworz z backupu i gotowe

Czym mam ten backup wykonać?
pojawi sie na ekranie tableta w dolnym rogu po tym jak zainicjujesz procedure root z zalaczonych plikow
Ok, dzięki. Naładuję tablet i spróbuję go zrootować.
Witam wszystkich ponownie jestem sfrustrowany ponieważ tyle ile ja romów wgrałem na rózne urządzenia ,natimiast to jest moja pierwsza chińszczyzna.
A więc tak jak otworzę RKAndroidtoolexe to kompletnie nie widzi mojego tabletu ,natomiast jak wyłączę debudowanie usb to widzi go jako pamięć masową ale nie da się nic zrobić tzn sflashować.Następna kwestia to w Moborobo go widzi elegancko wszystkie pliki itp itd.
Więc dostaję już świra do głowy gdzieś było napisane że fabrycznie jest wgrane cwm próbuję się tam dostać włączając tablet i trzymajć trzy guziki od włączania oraz plus i minus od głośności.
Macie jeszcze jakieś pomysły co z tą chińską kichą zrobić? Nie zależy mi na romach bo to nie jest tablet pod tego typu rzeczy tylko potrzebuję roota aby połowę badziewia wyrucić z niego.
Proszę o jakąś sugestię ,pomoc czy cokolkwiek bo nie wyrabiam już z tą chińską kichą.
PS:
Tablet był prezentem gdybym za niego zapłacił z własnej kieszeni to już by go nie było w jednym kawałku.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
@budensik

Musisz zainstalować sterowniki, które są w paczce z RKAndroidtool. Gdy masz włączony RKAndroidtool i podłączasz tablet w Menedżerze Urządzeń powinno się pojawić urządzenie o nazwie RK30board (czy jakoś tak), wchodzisz we Właściwości, klikasz "Aktualizuj sterowniki" , i wybierasz ręczne wskazanie sterowników*, czyli te w folderze z RKAndroidtools. U mnie pod W7 tak to robiłem.

*:
x64 = 64-bitowy system
x86 = 32-bitowy system
Żeby zainstalować soft przez arknoid trzeba mieć sterowniki ale też terzeba odpowiednio włączyć i podłączyć taba.
Odpal program ark....
Trzymaj w tablecie przycisk wolume down
Naciśnij power a po chwili włóż kabel usb do taba.
Program powienien wykryc tablet.
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości