W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ustawienia s2u2 v 2 33 i sms amp rozmowy

Ustawienia S2U2 v.2.33 i sms & rozmowy...
Witam Smile

Mam problem z S2U2. Skonfigurowałem go na podstawie 2.14 ale w 2.33 jest sporo opcji innych i nie wiem czy dobrze ustawiłem, ale to nie o to chodzi. Więc do rzeczy jeśli ktoś wyśle mi smsa to słyszę dźwięk ale na S2U2 nie ma ikonki że mam nieodebranego smsa. Co mam ustawić albo zaznaczyć? I jeszcze mi się zdarza że nie mogę odebrać telefonu na zablokowanym Smile


Pozdrawiam Pablo...
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +


Odpowiedz
(03-29-2010, 07:37 PM)pablo15 napisał(a): słyszę dźwięk ale na S2U2 nie ma ikonki że mam nieodebranego smsa
Ja mam tak: w ustawieniach głównych Lock Message Preview = OFF, Autoodrzucanie powiadomienia=OFF, Pokaż podgląd SMS, MMS, e-mail = ON, Autom. oznacz sms jako przeczytany=OFF. Wtedy pokaże się ikonka a prawym dolnym rogu. Jej naciśnięcie wyświetli sms'a, jeśli zdążył się schować. Ponowne naciśnięcie lub naciśniecie treści sms'a chowa treść. Odblokowanie telefony z wyświetlonym sms'em powoduje od razu otwarcie skrzynki odbiorczej sms'a. Pokombinuj z też z "suwak odrzuć/anuluj" - decydujesz, czy przyjąłeś do wiadomości sms'a (ikona znika) czy chcesz redagować.
Odpowiedz
Już wiem co miałem źle ustawione, a mianowicie Poprawkę sms dla koreańskich urządzeń Smile

Ale i tak dziękuję Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości