W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
p75xx ganbarou

[ROM 4.2.x] [P75XX] Ganbarou
W zwiazku ze spadkiem ruchu w dziale naszych tabow, wrzucam cos na rozruszenie kosci Smile

Znalazlem u kolegow na XDA ciekawy ROM z Andkiem 4.2.2 bazujacy na CM 10.1.
Wgranie ROMu odbywa sie przez CWM. W moim przypadku, posiadajac starsza wersje CM 10 (Android 4.2.1), wgranie ROMu Ganbarou nie spowodowalo zadnego wipe i wszystkie apki smigaja bez problemow. Z najciekawszych zmian moge wymienic profile. Dzialaja one prawie jak w PC.
Po stworzeniu nowego profilu ustawiamy wszystkie parametry od nowa, poczawszy od konta gmaila. Dzieki profilom mamy dwa niezalezne urzadzenia w jednym. Stowrzylem dodatkowy profil dla firmy, dzieci, obcych ktorym pokazuje dzialanie roznych apek. Na drugim profilu nikt nie ma dostepu do moich kont, hasel, zdjec i calej reszty z pierwszego (glownego) profilu.

Procz wymienionego dodatku, na ekranie blokady pojawila sie mozliwosc dodania kilku widzetow.
W Andku 4.2.2 belke informacyjna mamy na gorze, jak w smartfonach (Phone UI ), do czego trzeba sie troszke przyzwyczaic. Mimo iz funkcja TabletUI (belka na dole) jest jako opcja do uruchomienia, dziala srednio, rzeklbym w ogole.
Dolne przyciski funkcjonalne mozna konfigurowac, zamieniac ich kolejnosc. Przyciski sa umieszczone na srodku ekranu co rowniez powoduje pewien dyskomfort - trzymajac paluchy na bokach tableta, trzeba "je przeniesc" na srodek aby zamknac apke. Na szczescie mozna ustawic przycisk cofania po lewej stronie, jak to bylo dotychczas.
Poki co, dziala jeszcze flashSmile
Kamera zyskala funkcje HDR, ale nie bawilem sie tym wynalazkiem...

Link do dyskusji na XDA:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2108402

Download dla wersji 7500 (3G) i 7510 (WiFi)
http://teddy3.tux.bz

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Może kilka screenów więcej? Zawsze to trochę bardziej atrakcyjne Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Prrrroszę bardzoSmile Jeśli są jakies sugestie to wykonam odpowiedni zrzut. Do pierwszego postu rowniez dodalem screeny.

Załączone pliki Miniatury

Gdyby nie to, że nie chcę przerabiać tabletu na smartfon (idiotyczny pomysł z belką na górze) to bym poużywał.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Kolega pisze że jest na dole choć nie komfortowa.
Może jakoś to dziowa.Smile
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Witam.
Jest już nowszy http://goo.im/devs/Ganbarou/GT-P7500 dla mnie super, najlepszy rom jak do tej pory.Jego największą zaletą jest dolna belka obojętne jak przewinę ekran ona zawsze jest na swoim miejscu a w niej osiem ikon
które można dowolnie konfigurować.

XTeK edytował ten post dnia 04-23-2013 o godz. 05:21 PM ponieważ:

Poprawiłem błędy ort.Wink

@Toldo masz już na dole belkę.
@UP działa ten rom stabilnie?
.

Uwaga na instalacje ROMow na Andku 4.2.2 i ewentualnych powrotow do starszych wersji. Otoz po wprowadzeniu profilu uzytkownika system tworzy oddzielne konta przenoszac wszystkie dane na sdcard/0 itd...
Jesli o tym zapomnisz to podczas powrotu do poprzedniego ROMu nie odnajdziesz swoich kopii stworzonych w CWM itp. Mozna nabawic sie zawalu na pierwszy rzut okaSmile
Wystarczy wgrać starszy rom bez czyszczenia pamięci i skopiować zawartość sdcard/o do sdcard.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości