W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
konkurs o mante help

Konkurs o Mante..., help

Załączone pliki Miniatury

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Warto zwrócić uwagę na regulamin tej imprezki Wink tu Format ma rację, nie jest to konkurs, tylko sieć na naiwnych Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Tylko kto czyta regulaminy Tongue ważne że nagroda jest a nie regulamin Big Grin hehehe
Odpowiedz Firefox Windows 7
To jest konkurs na zasadzie, Daj mi plusika(Like) a naprawde nic sie nie stanie, nie dostaniesz zupełnie nic w zamian, ale daj plusika(Like) to będziesz happy że dałeś mi swoje dane a namawiając znajomych na danie plusika dajesz mi namiar na ich daje. Super Dzięki za te dane a nagrody nigdy nie zobaczysz fr.....e. Niestety na tym to polega. Wink
Odpowiedz Opera Linux
to konta widma na których zbiera się 'znajomych'... potem takie konta z kiluset... kilkutysieczna widownią są sprzedawane jako źródło spamu Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Sad to sorry, nawet nie patrzcie na ten post i go usuńcie Sad

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
spokojnie Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości