W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
2 problemy

2 Problemy
Witam, niedawno zainstalowałem sobie nakładkę SBP i mam od pewnego czasu problem otóż gdy przychodzi do mnie połączenie nie moge go odbierać naciskając słuchawkę tylko za każdym razem muszę przesuwać palcem suwak, czy ktoś może mi powiedzieć czy to wina nakładki??

i drug problem mam wyłączone wszystkie alarmy budziki itp a juz od kilku dni za każdym razem równiutko o godzinie 9 Rano odgrywa mi dziwny dźwięk i wyskakuej informacja Dzwonek 9.00 a niżej pisze budzik 9.00 Tylko dziwne bo ja nic nie ustawiałem i wszystkie mam wyłączone.

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Odpowiedz
Czy używasz S2U2?

Nie wiem dla czego ale w 28230 też miałem tak z budzikiem to chyba przypadłość romu Smile

Wgraj 23547 najszybszy z wm 6.5.3 i problem z budzikiem nie występuje Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
(03-27-2010, 10:05 AM)warson napisał(a): Witam, niedawno zainstalowałem sobie nakładkę SBP i mam od pewnego czasu problem otóż gdy przychodzi do mnie połączenie nie moge go odbierać naciskając słuchawkę tylko za każdym razem muszę przesuwać palcem suwak, czy ktoś może mi powiedzieć czy to wina nakładki??

i drug problem mam wyłączone wszystkie alarmy budziki itp a juz od kilku dni za każdym razem równiutko o godzinie 9 Rano odgrywa mi dziwny dźwięk i wyskakuej informacja Dzwonek 9.00 a niżej pisze budzik 9.00 Tylko dziwne bo ja nic nie ustawiałem i wszystkie mam wyłączone.

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Co do pierwszego pytanie to nie korzystam z SBP, ale napewno korzystasz ze smartLocka i było to już poruszane że jak z niego korzystasz to nie działa odbieranie "zieloną" słuchawką.

Co do drugiego, to może masz ustawiony inny alarm, bo Ryrzy w swoich romach dodaje też alarmy z Omni Lite.
Otwórz sobie total comandera i w katalogu windows poszukaj sobie tclock.exe to alarmy z omni lite możne tam masz włączony budzik, bo obstawiam że korzystasz z windowsowego alarmu.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
Co do drugiego, włącz aplikację alarmu z Omnii lite i usuń kompletnie jeden alarm który tam jest ustawiony ale wyłączony. To jego wina...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości