W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i900 problem z wgraniem romu

I900- problem z wgraniem romu
To mój 1post wiec Witam.
Wiem, ze tematów na temat problemów z wgrywaniem romu jest mnóstwo ale mój jest inny Big Grin
Jakis czas temu dostałem od brata omnie żebym mógł sie pobawić. Telefon zdecydowanie częściej się nie włączał niż właczał (1próba na 10 była udana). Nawet jak sie właczył to po ok 2min sie zawieszał. Przy jednej z udanych prób postanowiłem zrobic zerowanie pełne, telefon sie sformatował wyskoczyła kalibracja itd. wszystko ładnie pieknie ale po wyłaczeniu tel. wiecej juz sie nie chcial właczyc(zawieszka na napisie samsung OMNIA)

Postanowiłem wiec wgrac nowy rom
Komputer widzi telefon ale activesync juz nie(wszystkie sterowniki mam zainstalowane)
Mimo to postanowiłem spróbowac. Najpierw chciałem wgrac roma z pliku exe, niestety wystapił problem z "downloading ebot"
Później wgrywałem rom przez Grandprixa i wystapił ten sam problem.
Postanowiłem wgrac wiec same radio i tu przy 68% pojawił sie jakis problem.
Po nie udanej próbie wgrania radia właczyłem telefon i zamiast napisu samsung omnia wyskoczył telefon z wykrzyknikiem. Teraz pojawia juz sie sam napis
Co ciekawe komputer nadal widzi telefon(z czego sie ciesze)

Mnie osobiscie sie wydaje iz problem polega na tym, ze w telefonie prawdopodobnie zaznaczona jest pamięc masowa zamiast activesync(tak sie dzieje po formacie, tak?)
I tu moje pytanie macie jakies pytanie co mozna jeszcze zrobic?
Telefon zawiesza sie na napisie samsung Omnia więc nie ma mozliwosci zmienienia na activesync zamiast pamięć masowa prawda?

PS: Oczywiscie wszystkie próby były robione na windows XP

Jak jeszcze czegos nie wijasniłem to pytajcie
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Spróbuj wgrać oryginalny SAHJ3, ta wersja właśnie służy do stawiania na nogi problemowych egzemplarzy Omni.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
oryginalny SAHJ3 nie widzi telefonu
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Wygląda na to, że pozostaje JTAG, czyli serwis. Podobno niedrogo w przypadku Omni. Najgorsze było przerwanie romowania na etapie bootloadera...
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
Możliwe że masz racje.
Jak będzie mi się chciało to na windowsie 7 postawie wirtualny xp i moze tam da rade
Jeszcze jakieś pomysły?
Do serwisu raczej go nie oddam bo mi i tak nie jest potrzebny tym bardziej bratu więc niech se lezy
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości