W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
hiszpański jelly bean

Hiszpański Jelly Bean
witam, mam pare pytań odnośnie hiszpańskiego jelly bean'a Big Grin
1. Czy po jego wgraniu będę mógł zainstalować od razu polskiego jak wyjdzie i nic nie strace czy coś trzeba kombinować ??
2. wiem ze jest w nim język polski i zachowuje sie jakby byl z polski ale czy są w nim polskie znaki np w wiadomosciach czy trzeba je np dograć ??
3. czy sklep play wyczytuje go jakby telefon byl z polski czy są jakies problemy typu sklep mysli ze fon jest z hiszpanii i nie ma polskich aplikacji.

Z gory dziekuje Big Grin jak juz dowiedzialem sie ze dla polski ma byc w marcu to padłem i nie mam sił czekać Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
znaki polskie sa bez zadnych dodatkowych akcji. Polski jezyk bedziesz musial sciagnac ale to z poziomu zmiany jezyka sie robi samo. Skoro zmieniasz jezyk na polski to wszystko masz po polsku Smile a aplikacje sa wszystkie niezaleznie od jezyka Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
czyli sie zachowuje w 100% jakby byl z polski ?? Big Grin a w razie zmiany na polski poznej odinem jak wyjdzie w marcu. O ile wyjdzie -_-. to są jakies problemy typu trzeba wracac do gingerbread i po kolei instalowac albo wszystkie aplikacje i dane sie traci ??
Rom w 100% działa jak należy.
Jest dla europy zachodniej ale to bardziej CSC które nic nie wnosi.
Działa jak poprzednie romy które były dla zachodniej.
Wszystko jest po polsku gdy ustawisz.
.

Odpowiedz Opera Linux
no dobrze, dziekuje za pomoc Smile lecz w razie instalacji polskiego jak wyjdzie to normalnie moge go wgrac odiem i nic nie trzeba kombinować ?? bo cos slyszalem ze trzeba wracac do gingerbread i takie tam plotki Smile i ze sie wszystko straci typu dane aplikacji
Polski co wyjdzie to tez JB wiec nie musisz do niczego wracac. Po prostu flashujesz nowy i na tym koniec.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
JB dla Polski ma być dopiero w Marcu (tak wiem cieszycie sie Big Grin), i zapewne niczym nie bedzie różnił sie od tego dla Hiszpani.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jak dla mnie może nawet być w grudniu.Big Grin
Mam i się cieszę że jest"hiszpański".
Niby czym będzie się różnić?Big Grin
.

Odpowiedz Opera Linux
wgralem go juz Big Grin chodzi wyśmienicie. gdyby nie to ze w nocy zjadło mi 11% baterii -_- na ics to bylo maks 5%. strasznie baterie zjada. Nie wiem czy ktos zauważył, nie znalazłem takiego tematu. jak sie kliknie kilka razy na wersje androida to jak wiadomo wyskoczy żelek fasolka, lecz tak w sumie przez przypadek dotkłem dwoma palcami żelka i przesunąłem chyba w prawo cos mi sie tak zdaje. wyskoczylo mi na ekranie z 20 fasolek ktore mozna normalnie przesuwać, odbijać od ścianek i można nawet 5 fasolek jednoczesnie przesuwać Big Grin mam nadzieje ze sie nie osmiesze bo juz kazdy to wie XD
Wiemy, wiemy a przynajmniej ja raz przypadkiem te latające żelki odkryłem potem nie mogłem na to trafić jak się to odpala Big Grin. A co do romu to testuj dalej moze jakas apke miales odpaloną i stąd taki pobór, mnie tak nie dawno fb-kowa aplikacja zalatwila.
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości