W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
mod lsj crt off

[MOD] [MOD] [LSJ] CRT-off
Mirko ddd znowu zaskoczył czymś "innym" na XDA.
Jeden z niewielu developerów który dzieli się swoją wiedzą z innymi.
W starszych romach opartych o GB lub też o ICS nie było z tym problemu lecz w nowości czyli XXLSJ JB już zmieniono kilka wpisów i zrezygnowano z tego wynalazku.
Więc ja przepisze dla nas w ojczystym języku co i jak a może komuś się przyda.;)
Wstawiam w dziale do S2 gdyż na dole jest gotowy mod dla chcących.;)

Uwaga:
Działa nie z każdym kernelem.
Siyah kernel w wersji 6b4 przetestowany i tam lata jak cza.
Jedynie w STweaks w Screeen na dole przestawić na 100ms

1. Sposób dla developerów którzy wiedzą jak dekompilować odpowiednie pliki!

Dekompilujemy services.jar i przechodzimy do pliku:

Cytat:smali\com\android\server\PowerManagerService$Scree nBrightnessAnimator.smali

docieramy do linijki 3022

Cytat: .line 3022
iget-object v7, p0, Lcom/android/server/PowerManagerService$ScreenBrightnessAnimator;->this$0:Lcom/android/server/PowerManagerService;

#getter for: Lcom/android/server/PowerManagerService;->mScreenBrightnessHandler:Landroid/os/Handler;
invoke-static {v7}, Lcom/android/server/PowerManagerService;->access$7200(Lcom/android/server/PowerManagerService;)Landroid/os/Handler;

move-result-object v7

const/16 v9, 0xa

invoke-virtual {v7, v9, p1, v3}, Landroid/os/Handler;->obtainMessage(III)Landroid/os/Message;

move-result-object v2

Brakuje nam wstawki a oto ona:
Cytat: if-eqz p2, :cond_mi

const/16 v9, 0xb

const/4 v10, 0x0

const v2, 0x10

invoke-virtual {v7, v9, v2, v10}, Landroid/os/Handler;->obtainMessage(III)Landroid/os/Message;

move-result-object v9

invoke-virtual {v9}, Landroid/os/Message;->sendToTarget()V

:cond_mi

Wstawiamy kilka brakujących linijek kodu pomiędzy move-result-object v7 a const/16 v9, 0xa

Gotowy kawałek kodu wygląda tak:
Cytat: .line 3022
iget-object v7, p0, Lcom/android/server/PowerManagerService$ScreenBrightnessAnimator;->this$0:Lcom/android/server/PowerManagerService;

#getter for: Lcom/android/server/PowerManagerService;->mScreenBrightnessHandler:Landroid/os/Handler;
invoke-static {v7}, Lcom/android/server/PowerManagerService;->access$7200(Lcom/android/server/PowerManagerService;)Landroid/os/Handler;

move-result-object v7

if-eqz p2, :cond_mi

const/16 v9, 0xb

const/4 v10, 0x0

const v2, 0x10

invoke-virtual {v7, v9, v2, v10}, Landroid/os/Handler;->obtainMessage(III)Landroid/os/Message;

move-result-object v9

invoke-virtual {v9}, Landroid/os/Message;->sendToTarget()V

:cond_mi

const/16 v9, 0xa

invoke-virtual {v7, v9, p1, v3}, Landroid/os/Handler;->obtainMessage(III)Landroid/os/Message;

move-result-object v2

Kompilujemy i gotowe.

2. Sposób dla zwykłych userów

Wystarczy zainstalować przez CWM poniższy zip

Kod:
http://d-h.st/0gO

Temat na XDA:
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2075043

Nie ponoszę odpowiedzialności za buble itd.
Warto zrobić bakap systemu dla własnego bezpieczeństwa ( dla skrzydlatych ).
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Jaką konkretnie opcje w STweaks trzeba przestawić? Mam kernel dorimanx 7,44 i tam jest masa opcji i są inaczej rozłożone niż na Siyah.
Odpowiedz Firefox
Pisze że na kernelu siyah Stweaks.
Zaś opcja to "FB EARLYSUSPEND DELEY" w zakładce "SCREEN".
Nie mam pojęcia czy inne kernele to wspierają jak trzeba i czy mają tą funkcję.
Dodałem że może nie działać bo większość kerneli do JB nie jest kompilowana tylko modyfikowana.
Jedynie wiadomo mi o Siyahu że jest ze źródeł kompilowany.
.

Odpowiedz Opera Linux
Zatem potwierdzam działanie tej modyfikacji również na dorimanx 7.44. Uparłem się na ten kernel, bo na Siyah telefon gorzej mi się sprawuje.
Odpowiedz Firefox
Dorimanx widzę leci na "sorsach" z siyaha więc jak mówisz dziowa to cieszy.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości