W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
oppo find 5 kolejna quot górna półka w rozsądnej cenie

[NEWS] Oppo Find 5 - kolejna "górna półka" w rozsądnej cenie
Info za:

[Obrazek: blackCP.png]

Chiński producent telefonów komórkowych Oppo przedstawił smartab Find 5.

[Obrazek: oppo-find-5.jpg]

Urządzenie ma zdecydowanie interesującą specyfikację.
5-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość Full HD 1 920 × 1 080 pikseli. Wykonany jest w gwarantującej znakomite odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia technologii IPS. Rozpoznaje on 5 puntów nacisku jednocześnie. Smartab-a napędza najmocniejszy procesor Qualcomm – 4-rdzeniowy Snapdragon S4 Pro APQ8064 z zegarem 1,7 GHz. Współpracuje on z 2 GB pamięci RAM. Na dane przewidziano 16 GB pamięci wbudowanej. Niestety – bez możliwości rozszerzania.

Na tylnej ścianie znajdziemy 13 MPix kamerę ze sprzętowo wspomaganym przetwarzaniem HDR dostępnym zarówno w czasie wykonywania zdjęć jak i nagrywania video 1080p. Potrafi ona przechwytywać materiał video z nawet 120 FPS, co umożliwia nagrywanie filmów w zwolnionym tempie (do 1/8). Audio też nie pozostawia nic do życzenia – w urządzeniu znajdziemy DiracHD DSP. Całością zarządza system operacyjny Google Android 4.1 Jelly Bean.

Smartab jest już dostępny w Chinach w cenie odpowiadającej mniej więcej 500 USD. Na innych kontynentach pojawi się w pierwszym kwartale 2013 roku zaczynając od USA w styczniu.

Odpowiedz Opera Windows 7
Wszystko pieknie fajnie... Coraz wiecej tych tanich a poteznych chionioli... Tylko ciekawe jak z modowaniem tego Smile ja to bym nie potrafil tak oo uzywac telefonu bez grzebania w sofcie hie hie hie :p

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
Odpowiedz Safari MacOS
No niestety... fony są robione dla "statystycznego Kowalskiego" a nie dla dłubaczy Tongue

Odpowiedz Opera Windows 7
Mam tą samą wadę niestety, fon bez grzebania to nie fon.Big Grin
Choć przyznać trzeba że chinole coraz częściej robią ciekawe fony na antku.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Nie macie racji, Szanowni Przedmówcy! Manta to też "chinol", a modować się daje bez problemu Wink Zatem nie skreślajcie z założenia chińskich produktów Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer 7 Windows Vista
Eeeeee tam... Przeca nikt ich nie skreśla Big Grin

Kwestia jest tylko taka, że "możliwość modowania urządzenia/systemu" nie jest funkcją priorytetową dla producentów. Nie mniej jeśli taka możliwość istnieje to współżycie z urządzeniem dopiero wtedy nabiera kolorków Big Grin

Odpowiedz Firefox Windows 7
Pewnie że nie skreślamy i że się da, tylko mało do tego wszystkiego jest patentów, modyfikacji.
Jeżeli urządzenie jest popularne to czy to koreańskie, chińskie czy amerykańskie ma jakieś zaplecze dupereli które userzy tworzą na nie.Wink
Ja osobiście nazywam "chinolami" bo mają ich niewielkie partie lub mało popularne.Wink
.

Polecam obejrzeć ciekawą recenzje tego "chińczyka" na mnie zrobił naprawde pozytywne wrażenie ten telefon.

A Info dla "dłubaczy", z telepolis.pl.

"Całym sprzętem zarządza Android 4.1 Jelly Bean, z aktualizacjami dostępnymi w cyklu co dwa tygodnie i możliwością zainstalowania alternatywnych wersji firmware'u takich jak: Pac Rom, Paranoid Adroid, Android Open Source Project i Cyanogenmod (wkrótce kolejne)."

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Dość ciekawy fon, Chińczycy niedługo nas tym też zaleją.Big Grin
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości