W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wykonywanie odbieranie smsów i połączeń

Wykonywanie/Odbieranie Smsów i Połączeń
Witam Mam problem z Wykonywanie/Odbieranie Smsów i Połączeń . Nic nie mogę zrobić czy ktoś wie o co chodzi. Powybraniu numeru telefonu Wyświetla sie komunikat <Nie można nawiązać połączenia . Sygnał jest nie dostępny albo numer jest nie pawidłowy.Sprawdz numer i spróbuj ponownie później.> I co wy na to macie jakąś rade na mój problem. Wgrywałem już nowego softa i nic nie pomoło, Nie moge też wykonywać połączeń alarmowych<112>

dodam że mieszkam w uk pojechałem dopolski chciałem zanieść tel. do serwisu ale pomyślałem że sprawdze jeszcze raz wsadziłem karte do telefonu włączyłem i działa szok!!!!!!!!!! więc stwierdziłem ze wszystko jest ok
wracam do uk i co i ***** znowu to samo. czy ktoś wie o co chodzi?? Generalnie telefon nie działa poza granicami polski glaczego>

PAmiętam że dostałem od gogoś jakieś kody do omni może tam coć poprzestawiałem.??
Odpowiedz
Jakiej sieci masz kartę? Możliwe że to wina właśnie simki...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(03-23-2010, 12:07 AM)Toldo napisał(a): Jakiej sieci masz kartę? Możliwe że to wina właśnie simki...

Teraz jest simplus a w angli O2 ale próbowałem też inne karty i to samo.
Odpowiedz
Proponuję pogmerać w:
Ustawienia>Połączenia>Ustawienia operatora,
Ustawienia>połączenia>połączenia>zaawansowane>wybierz sieci,
Ustawienia>osobiste>telefon>sieć,
Ustawienia>osobiste>telefon>więcej>wybór pasma>(pobierz ustaw),pasmo częstotliwości -> automatyczne (ale będziesz miał 3G - potem to dopracujesz)
Powodzenia
Odpowiedz
Mam inny problem , albo to odosobniony przypadek
Przy próbie połączenia mam z czasem denerwujące komunikaty " System zajęty ...... " na angielskim romie "System busy .... " i buczenie przerywane , klikam czerwona słuchawkę i ponownie wybieram numer z którym chce się skontaktować i znowu to samo , aż w końcu uda mi się dodzwonić ale za to na wkurzam za darmo Angry
Sieć orange
Ma ktoś tak samo ?
Odpowiedz
(03-23-2010, 06:52 AM)mig_mig napisał(a): Proponuję pogmerać w:
Ustawienia>Połączenia>Ustawienia operatora,
Ustawienia>połączenia>połączenia>zaawansowane>wybierz sieci,
Ustawienia>osobiste>telefon>sieć,
Ustawienia>osobiste>telefon>więcej>wybór pasma>(pobierz ustaw),pasmo częstotliwości -> automatyczne (ale będziesz miał 3G - potem to dopracujesz)
Powodzenia

Próbowałem i tego gdy robie (pobierz ustawienia ) wyskakuje komunikat że jest to nie możliwe
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości