W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wlasny splash screen jakie narzedzia pomocy

[Rozwiązane] Wlasny splash screen jakie Narzedzia pomocy
witam znalazlem poradnik zmiany splash screen HTC Wizard chce sobie zmienic ekran startowy ale nie moge znalesc paczki z narzedziami moje pytanie jest takie co jest potrzebne moze ktos ma ta paczke lub moze wie co jest potrzebne. prosze o pomoc o link do paczki albo o nazwy programow
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Paint lub lepiej PaintNet w zupełności wystarczą, o ile chodzi o zrobienie własnego splashscreena.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
tak chodzi o splashscreena juz go zrobilem. nie wiem co dalej jak stworzyc nk.nbf z tym swoim tłem pod ruu jakie sa potrzebne programy
Kolego czy twój HTC Wizard ma andka czy WM? Jeśli WM to podmieniasz Total Commanderem (zwykłym Eksploratorem plików nie podmienisz plików systemowych) plik splashscreena w Windows- pamiętaj aby twój nowy splashscreen miał taka samą nazwę i rozdziałkę jak stary. Na przykład w omni się nazywa welcomehead.96 i ma rozdziałkę 400x400.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz Firefox Windows 7
siemka moj htc wizard ma wm chce zamienic pierwszy ekran orange napis htc a nie logo windows mobile

moze dam linka gdzie znalazlem ten opis
Kod:
http://forum.mobione.pl/modyfikacje/(htc-wizard)-jak-zrobic-wlasny-splashscreen/
chodzi mi o to pierwszy nazywa się HTC Logo i ładuje się zaraz po starcie urządzenia

malymon edytował ten post dnia 12-04-2012 o godz. 04:53 PM ponieważ:

Linki proszę w code, zgodnie z regulaminem.

Odpowiedz Opera Linux
Kolego czego nie rozumiesz w tamtym opisie? Pobierz i wypakuj na kompie zip;
Kod:
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=31557&d=1164325885

w którym masz narzędzia zgodne z opisem.

nie to ze nie rozumiem tylko nie moglem znalesc tego zipa(nie moglem sie zalogowac na tamtym forum) przeczytaj sobie co napisalem"Witam znalazlem poradnik zmiany splash screen HTC Wizard chce sobie zmienic ekran startowy ale nie moge znalesc paczki z narzedziami moje pytanie jest takie co jest potrzebne moze ktos ma ta paczke lub moze wie co jest potrzebne. prosze o pomoc o link do paczki albo o nazwy programow"
Temat można zamknąćTongue wszystko już mi działa nowy splashscreen jestBig Grin miciugo jestes wielki. dzieki za pomoc pozdrawiam.
dziekuje sie klikając plusik przy poscie osoby ktora pomogla to raz, dwa nie pisze sie posta pod postem
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Niestety ale przy rejestracji na XDA, skrzynka gmail wrzuca majla rejestracyjnego do skrzynki Spam- trzeba wejść wtedy poprzez stronę gmail na skrzynkę pocztową (a nie przez program pocztowy na kompie), i w skrzynce Spam szukać maila rejestracyjnego z XDA.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości