W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
roznica miedzy wm6 1 i 5

Roznica miedzy WM6.1 i Wm6.5
Tak jak w temacie jaka jest roznica ? poza wygladalem wizualnym, czy np jak zainstaluije 6.1 bedzie o wiele szybciej chodzil ? uzwywam tez SPB . POzdrawiam
Odpowiedz
windows 6.1 działa stabilniej i szybciej niż 6.5. Pomijam wszystkie wodotryski jakie oferuje 6.5... Ja stawiam na szybkość i niezawodność... czyli 6.1
Odpowiedz
no nie tak do końca... i8000 jest bariej przystosowany do WM6.5 ma oficjalną aktualizacje i działa to tu bardzo dobrze w porównaniu do np i900 która takiej aktualizacji nie otrzymała oficjalnie. Osobiście nie zamienie już systemu na wm6.1
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no fakt O2 ma już możliwości sprzętowe aby płynnie działał na niej WM 6.5, jednak WM 6.1 na takim sprzęcie musi chodzić bosko Tongue

to tak jak jeszcze niedawno przejście z Visty z powrotem na XP na lapach Tongue

PS. @ Ryrzy - Jak nie zarzucisz do wakacji romu WM 6.1 Ultra Light dla Omnii 2 to znajdę i .... nie dam cukierka! Big Grin
Odpowiedz
Witam ,czy istnieje jakis rom na o2 z belka na dole?
Odpowiedz
Oficjalnie nie... nie oficjalnie tak Smile nawet jeden polski na moim dysku hehehe Smile
ALe to nie temat od tego... grr
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A mozecie polecic ktorys WM6.1 zmodyfikowany(ugotowany) z polskim językiem, i jeszcze jedno np jak mam jakis zagraniczny rom z 6.5 ROM based WM 6.5 build 21889 albo WM6.5.5 build 23545/23548 da sie go spolszczyc.
Odpowiedz
Może i się da ale nie zrobisz tego, ja tego nie zrobię też a Ryrzy podejrzewam nieźle by się namęczył a efekt mógłby być i tak do d***.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
qliman jest polski rom ultra light wm 6.1 od TiGeR2X dla Omnii 2!

szukaj go tutaj
Odpowiedz
Dzieki panowie za odpowiedzi, a jeszcze mam pytanko szukam jakiegos sms menager taki z dymkami jak w iphonie, jest cos takiego?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości