W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z podpisaniem pliku dla kiano blade core ii

Problem z podpisaniem pliku dla KIANO Blade Core II
(08-08-2011, 05:58 PM)Phenom napisał(a): Program ma za zadanie stworzenie pliku MANIFEST.MF z automatu na bazie zawartości plików naszego romu.

Opis :

Rom w postaci ZIP wrzucamy do folderu z programem, nazwę romu zmieniamy na update.zip i odpalamy program. Po kilku chwilach, wyskoczy powiadomienie "Complete" i możemy zamknąć okno Auto-sign

Program w sumie dość przydatny, gdy nawrzucamy sporo programów do system/app nie musimy już ich ręcznie dopisywać. Program wykrywa również duplikaty podpisów, ale nie wskazuje które są identyczne więc wtedy pozostaje ręczne szukanie błędu.

[Obrazek: 74508111.png]

Download
Kod:
http://www.multiupload.com/GUUE20WMFF

Ten link już jest dead Angry
Masz inny ?

.

(11-10-2012, 01:34 PM)XTeK napisał(a): Ja używam Sign+ i jest równie dobry.
Podpisuje apki i zipy.

Kod:
https://www.box.com/s/7wq1wb80m12lonnafuxk

Robilem na w7 i XP wynik taki sam

wklejam plik 'update.zip' program rusza ....... robi ......... pokazuje że OK
a plik update_signed.zip
nie daje się rozpakować ,pokazuje jakiś błąd potem wyświetla zawartość jest plik MANIFEST.MF 0 bajtów choc jako zip pokazuje ze ma ok 19Mb

???
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
@7dziadek: odpuść sobie takie kombinacje. Otwórz skompresowany plik romu prawoklikiem, wybierz 7zip - otwórz. Do okna otwartego pliku przeciągnij to, co Ci potrzeba i dopiero potem zamknij 7zip. Jeśli chcesz modyfikować plik wewnątrz zip, a 7zip nie pozwala na zapis, to skopiuj plik z archiwum (nie zamykając okna) do dowolnego folderu (np. Pulpit), pozmieniaj co chcesz, następnie przeciągnij go na swoje miejsce w otwartym oknie 7zip i zamknij 7zip. Ta procedura nadaje się do obrazków i plików tekstowych.

PS: Wstaw gdzieś na serwer ten swój oryginalny, dający się wgrać do urządzenia i działający rom oraz wrzuć link do niego. Obejrzymy go na miejscu i może coś jeszcze uda się podpowiedzieć. Pozdrawiam! Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
(11-10-2012, 09:06 PM)malymon napisał(a): @7dziadek: odpuść sobie takie kombinacje. Otwórz skompresowany plik romu prawoklikiem, wybierz 7zip - otwórz. Do okna otwartego pliku przeciągnij to, co Ci potrzeba i dopiero potem zamknij 7zip. Jeśli chcesz modyfikować plik wewnątrz zip, a 7zip nie pozwala na zapis, to skopiuj plik z archiwum (nie zamykając okna) do dowolnego folderu (np. Pulpit), pozmieniaj co chcesz, następnie przeciągnij go na swoje miejsce w otwartym oknie 7zip i zamknij 7zip. Ta procedura nadaje się do obrazków i plików tekstowych.

Kolego tak właśnie robiłem - otwieralem zip'a za pomoca 7-zip i powrzucałem zmienione pliki no i podczas wgrywania do tableta wyrzuca te błędy co podałem.

Robiłem też dwoma softami 'AC07911' i Sign+_v1.2.2 i też pisze 'signature verification failed ' Angry
Zastosuj się do PS, a najlepiej opisz jeszcze co dokładnie podmieniałeś i skąd to coś brałeś.
Odpowiedz Opera Linux
Dokładnie, daj rom fabryczny do analizy.
Tak na ślepo to można tylko gdybać.
Masakra jest sposobów "pakowania" romów do urządzeń więc trzeba dojść niekiedy do sedna samemu gdy nikt nie robi/niema podobnego urządzenia/romu.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(11-11-2012, 09:39 AM)malymon napisał(a): Zastosuj się do PS, a najlepiej opisz jeszcze co dokładnie podmieniałeś i skąd to coś brałeś.

co zmieniłem
1.w pliku apns-conf.xml dopisałem AERO2
2. w pliku ril.xml dopisałem modem e3131
3. plik build.prop wymieniłem
4. plik bootanimation.zip wymieniłem

Sorry ale nie mogę publicznie podać link do serwera na którym jest ten plik 'update.zip' ma ok. 129 MB
Powtórz procedurę zgodnie z opisem nie wymieniając build.prop. Jeśli nie wypali, to nic Ci nie poradzimy, ponieważ jeśli to wszystkie zmiany, to powinno działać, chyba, że coś robisz źle. Wielkość pliku nie ma znaczenia, mamy bardzo szybkie łącza, a skoro nie możesz (?) podać linku do oryginalnego serwera, zastosuj się może do mojej propozycji w s t a w i e n i a tego pliku na serwer niezależny. Jeśli i tego nie możesz zrobić, obawiam się, że jesteś skazany na siebie lub łaskę kolegów z forum dedykowanego Twojemu urządzeniu, gdzie nie miałeś problemu z podaniem linka na PW, do czego sam zachęcałeś Smile
Kod:
http://forum.jdtech.pl/Watek-tablet-kiano-z-gps-i-modem-3g
Chyba tyle na razie w temacie. Pozdrawiam! Wink
@7dziadek

Sprobuj jeszcze ta mozliwosc z zalacznika. Ja tez stracilem dwa dni na moim fergS3. Sa podobne i mi z tym zadzialalo. Plik zip, ktory jest do podpisania wpisac do katalogu i sign.bat. Zostanie utworzony podpisany plik zip.

Mnostwo wyprobowanych opisow, myslalem juz, ze porzuce moje nowe hobby. Ale to w koncu zadzialalo.

.zip   signapk-testkey.zip (Rozmiar: 10.83 KB / Pobrań: 11)
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości