W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
bootloop i nic nie mozna zrobic

Bootloop i nic nie mozna zrobic !
Problem pojawil sie po wgraniu z marketu klawiatury, ale nie wiem czy ona ma bezposredni wplyw. Otoz podczas instalacji nowej klawiatury system sie restartnal i od tego momentu zalapal bootloopa!

Proba przywrocenia kopii zapasowej przez CWM konczy sie restartem CWM. Laduje sie system i znow bootloop!
Proba sformatowania cache: OK
Formatowanie dalvik: OK
Proba sformatowania data: restart CWM, po czym widze bootamination z systemu ktory mialem zainstalowany i znow bootloop !

Qva, co sie dzieje ?!!
Czy ktos mial taki problem? Gdzie szukac usterki skoro nie moge nawet formatnac? !!

Mialem w TABie nowke instalke ROMu Ganbarou GT-P7500/7501/7510/7511 CM9. Instalacja sie powiodla, ale po restarcie CWM system zaczal aktualizowac programy i znow bootloop !
Jest 3.30 a ja nie moge wylaczyc TABa bo nigdzie nie ma takiej opcji Sad

--edit
Przez wqr..zamiescilem helpa w ROMach i Modyfikacjach. Przepraszam!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
yyy a czy przypadkiem ten CM9 nie mial uwalającego telefon kernela ? chociaz... cwm ci odpala wiec nie powinnien byc trupem Smile
zalecam wgranie full ROMka przez odina i tabek wstanie
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
W tym ROMie jest wstawiony kernel Pershota a ponadto na XDA wciaz dyskutuja i nikt nie narzekal na podobne zwiechy Smile

Juz wiem ze problem tkwil w zmianie uprawnien dostepu do dyskow! W CWM (mounts and storage un-mount /data) przestawilem z "unmount /data" na mount /data" i dopiero wtedy mozna bylo zrobic wpie wszystkiego, instalujac wsio od nowa! Przyznam, ze nigdy nie mialem takiej przygody. Z tego punktu widzenia moge wnioskowac ze gdybym o tym wiedzial, nie potrzeba bylo formatowac wszystkiego, a zamontowac ponownie "data".

Nadal pozostaje pytanie bez odpowiedzi, KTORA aplikacja dobrala sie do systemu..... Ale to juz pewnie robota dla Archiwum X...

Przy okazji wrocilem (restore z TABa) do ROMu Overcome, HC 3.2 Wink
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Możesz też korzystać nie z jakiegoś CMa a stockowego icsa który równie dobrze działa i nie ma ścieżek i innych cudów po zmienianych.
Powiem szczerze że sam bym nie doszedł do tego więc przydatne dla innych.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości