W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc evo 3d zatrzymuję się na logo

htc evo 3d -zatrzymuję się na logo htc
wgrałem to recovery "openrecovery-twrp-2.6.3.0-shooteru.img" i to samo ciągły resecik kurde już nie wiem co robić . Widzę ,że w bootloaderze podmieniłem radio na 10.13.9020.08.2M
Odpowiedz Firefox Windows 7
Moze po prostu masz fizycznie uszkodzona kosc pamieci juz... ciężko powiedzieć na odleglosc

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Czyli myślisz ,że naprawa jtagiem tez nic nie da?. Fizycznie uszkodzony flesh ? ale telefon nie upadł . Może znasz jakis sensowny serwis najlepiej w Bydgoszczy ?
jesli znajdziesz jakiś serwis w okolicy który ma jtaga i czuje sie na siłach go używać to oddaj... ale wątpie żeby to coś dało... tak jak mowie, hboot jest sprawny, nawet z s-off wiec powinno wszystko "łykać".
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości