W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radio bvlp7 cwm

[ROM] Radio BVLP7-CWM
Testowałem sobie radia, ot tak. Miałem jakiegoś ze stocka z ics`a, później wracałem do XWKL1 bo myślałem że jest dobry...
No właśnie myślałem. Pogrzebałem trochę w sieci i poszukałem jakiś opinii czy czegoś odnośnie modemów i mam.
Testuję ten modem od jakiegoś miesiąca i jest najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem. Bateria trzyma pięknie, wszystko działa znacznie lepiej niż na jakimkolwiek innym romie jaki miałem na telefonie. Jest to chyba brand Oranga (tak jest nazwana paczka i tak wynika z opisów jakie znalazłem), ale działa bardzo dobrze w innych sieciach. Sam mam Ere i działa dobrze, więc będzie i w pozostałych.

POLECAM go...na chwilę obecną uważam go za najlepszy modem.

.zip   Modem_BVLP7-Orange-at-CWM.zip (Rozmiar: 4.65 MB / Pobrań: 43)
Odpowiedz Opera Windows 7
Oooo jakiś orange.
Będę testować i ja bo ten z revo to lipa totalna.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
czy ja wiem czy lipa? wtedy jak go używałem z revo (jak jeszcze miałem GB) był całkiem niezły...ale faktycznie, trochę za bardzo się pospieszyłem z chwaleniem go teraz. Ale ten jest o niebo lepszy od jakiegokolwiek innego.
(10-01-2012, 06:09 PM)angelus01 napisał(a): Jest to chyba brand Oranga

Że od orangutana to i może pochodzi, ale mi się wydaje, że w tym radyjku łapy maczało XDA.

update-script napisał(a):ui_print(">> Samsung Galaxy S II");
ui_print(">> Radio Firmware Updater");
ui_print(">> Original script by codeworkx@XDA, edited by Veyka@XDA");
ui_print(">> Modems repacked by Veyka@XDA");
ui_print(">> Feel free to contact me on XDA");

Czyli to raczej taki nie do końca brand Smile

(10-01-2012, 06:09 PM)angelus01 napisał(a): Sam mam Ere i działa dobrze, więc będzie i w pozostałych.

No niestety, w pozostałych działa kiepsko.
Mam PLUSA i jedną... góra dwie kreski zasięgu GSM - co normalnie miałem 3-4 kreski. Jak dla mnie nie do zaakceptowania.

update-script napisał(a):ui_print(">> Samsung Galaxy S II");
ui_print(">> Radio Firmware Updater");
ui_print(">> Original script by codeworkx@XDA, edited by Veyka@XDA");
ui_print(">> Modems repacked by Veyka@XDA");
ui_print(">> Feel free to contact me on XDA");

nie do końca mnie się wydaje...to jest paczka do CWM i ten koleś z XDA ją po prostu przepakował z jakiegoś romu/paczki do odina na paczkę do CWM...ale kłócić się nie będę bo się nie wyznaje. Wiem tylko tyle że ściągnąłem ją z serwera tego kolesia a linki generalnie znalazłem właśnie na XDA

co do jakości na plusie-no niestety tego sprawdzić nie miałem jak. wszędzie gdzie tylko widzę cokolwiek o tym modemie to wszyscy je sobie zachwalają że jest bardzo dobre-co i ja potwierdzam w swoim przypadku. u Ciebie Ronon, wybacz-tym razem Ty masz trefne urządzenieTongue
(10-04-2012, 05:11 PM)angelus01 napisał(a): nie do końca mnie się wydaje...to jest paczka do CWM i ten koleś z XDA ją po prostu przepakował z jakiegoś romu/paczki do odina na paczkę do CWM...

No może. Jedna cholera. Kij z tym. Smile

Jednak wracając do Twojej bezczelnej prowokacji (Tongue):

(10-04-2012, 05:11 PM)angelus01 napisał(a): wybacz-tym razem Ty masz trefne urządzenie

Raczej sieć mam trefną w swojej okolicy - tak wyszło z moich eksperymentów.

Podobny efekt jak na BVLP7 zacząłem mieć i na stockowym radiu LQB... Co dziwniejsze, lepszy zasięg mam obecnie poza miastem (totalna prowincja) niż w prawie-centrum... Dziwne to zaczęło być ostatnio...

Witam wszystkich.

Ja od 2 m-cy jadę na MODEMIE DDLP8 zaciągnięty z KITCHEN PRO z Romu-RevoHD v6.
Sieć macierzysta to PLAY ale internet z "R" PLUSa.
Na romingu świetny zasięg i stabilny internet "H+" tam gdzie na Playu nie miałem wcale.

A cha.
I nie przełącza automatycznie do macierzystej sieci jak inne MODEMY.

Dla mnie najlepszy.
PozdrawiamBig Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości