W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tablet kiano z gps i tv jak się zabrac do root a ?

[Rozwiązane] Tablet KIANO z GPS i TV - jak się zabrac do root'a ?
Kupiłem tego tableta i koniecznie potrzebne jest mi zrootowanie [choććby tymczasowe] aby uruchomić soft 'PPP Widget for Android'

Jakby znalazła sie jakąś dobra dusza i opisała mi jak to zrobić byłbym b a r d z o wdzięczny
[[dodam że w tym temacie mam jako takie pojecie ]]
Internet Explorer Windows 7
Mimo, że to pytanie zadajesz nie tylko na tym forum o odpowiedź będzie trudno bez odrobiny bliższych danych o tym sprzęcie. Najprawdopodobniej rootuje się go podobnie, jak większość tabletów, a sposób jest zależny od systemu, na jakim działa dany egzemplarz Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
.

System to 'Android 4.0.3'
ver.jądra 3.0.8-ttc kzt@kf-mid #115
nr komp. full_m805_892x_evm-userdebug 4.0.3 A777 eng.
kzt 20120713.202957 test-keys

.
ma to jakieś recovery z install update ? albo zip ?
Firefox Windows 7

(09-22-2012, 12:04 PM)Phenom napisał(a): ma to jakieś recovery z install update ? albo zip ?
.

Ma to co na gif'ie powyżej

.
No to luksus, bo skoro ma CWM, to na pewno w sieci się znajdzie mod z rootem. Notabene warto zrobić backup oryginału (tak na wszelki wypadek). Wink

Zipa z CWM wrzuć na serwer, to się go zrootuje (tylko danych osobistych nie zostawiaj w kopii). Wink
(09-22-2012, 04:58 PM)malymon napisał(a): No to luksus, bo skoro ma CWM, to na pewno w sieci się znajdzie mod z rootem. Notabene warto zrobić backup oryginału (tak na wszelki wypadek). Wink

Zipa z CWM wrzuć na serwer, to się go zrootuje (tylko danych osobistych nie zostawiaj w kopii). Wink

Kolego d z i ę k i za porady ale...............
jak pisałem nie jestem w te klocki za mocny[robiłem kiedyś fleszowanie HTC Diamond i Omnia2 - 'gotowałem' ROMy ale w rootowanie sie nie bawiłem]

Więc jakbyś znalazł kilka chwil i napisał mi krótki tutorialik byłoby cool.

Napisze jeszcze o co mi chodzi w pierwszym rzędzie.
Otóż mam do teo modelu inne Firmware [innej firmy] i chciałbym je wgrać do mego tabla ale mój jest na gwarancji i chciałbym mieć możliwość w razie potzreby wrócić do oryginalnego Firmware - a więc muszę zrobić kopię mojego Firmware [Czym ?] aby go w razie potrzeby wgrać [jak i czym] z powrotem [bez śladu] do mojego tableta.
Uruchomienie tego softu 'PPP Widget for Android' o czym pisałem w pierwszym poście zostawiam na drugi plan.
Jeszcze raz dzięki za odzew i dotychczasowa pomoc i.................proszę o jeszcze Smile

.
Nie znam tego modelu, ani formatu pliku instalacyjnego software. Dysponując kopią pod CWM mogę Ci go zrootować, nie mając oprogramowania można tylko pogdybać, bo Chińczycy różne sztuki robią z rootem w róznych typach romów. Zapewne da się odnaleźć oryginalny flash, jak i źródła (to mniej pewne), tylko trzeba trochę poszukać w mrocznych głębinach stron "innojęzycznych". Po dotarcu do tych materiałów - daj znać, na pewno pomożemy Wink
(09-22-2012, 12:33 PM)7dziadek napisał(a):
(09-22-2012, 12:04 PM)Phenom napisał(a): ma to jakieś recovery z install update ? albo zip ?
.

Ma to co na gif'ie powyżej

.

http://www.modaco.pl/Thread-Rozwiazane-R...covery-CWM

Instalujesz przez opcję apply sd card:update.zip , być może trzeba będzie zmienić nazwę ściągniętej paczki na update.zip
Firefox Windows 7
Jak napisano wyżej - paczkę trzeba znaleźć lub zrobić - jeśli chodzi o zrootowaną. Problem, że kolega nie ma paczki Wink Nie widzę z kolei w tym wariancie CWM opcji backupu...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości