W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
radio xwkl1 cwm

[ROM] Radio XWKL1-CWM
W sumie nie wiem co tu się rozpisywać. Jest to paczka z radiem XWKL1 wyciągniętym z romu Revo_V6.

Czemu polecam to radio? Od momentu przejścia na ICS, na moim SGS2 miałem ciągłe problemy, albo z internetem via gms, albo GPS. Internet wolniej działał, miał problemy z utrzymaniem szybszych połączeń. A GPS? Jak już złapał fixa to było dobrze/normalnie...no właśnie, jak złapał fixa. Z tym to już było gorzej bo potrafiłem przejechać ok.10km zanim się znalazł(z włączonym trybem danych nawet). Nie bardzo mi to odpowiadało i zacząłem szukać. Przeszedłem większość modemów stricte związanych z ICS i zawsze było to samo. Dlatego postanowiłem wrócić do sprawdzonego przeze mnie radia, właśnie XWKL1.

Opis instalacji? Chyba nie muszę nic szczególnego pisać-jest to paczka przygotowana do zainstalowania przez CWM.

Sam używam na ICS i używałem na GB, ale w kwestii formalności:
Używasz modyfikowanego oprogramowania i wszystko robisz TYLKO na własną odpowiedzialność!

.zip   Modem_XWKL1-CWM.zip (Rozmiar: 4.58 MB / Pobrań: 70)
Odpowiedz Opera Windows 7
Te radio zadziała z androidem 4.0.3?
Mam pewien problem i myślę ze to przez radio.
Mianowicie czasem podczas rozmowy przestaje słyszeć rozmówce, czasem pomaga wciśnięcie volume up, zawsze natomiast pomaga restart telefonu...
Myślałem że to może przez redukcje szumów ale wydaje mi sie ze to jednak nie to.
Skłaniam sie ku zmianie radia, chyba że to sprzęt Sad
Ja wczoraj też wgralem to radio ze wzgledu na dupny zasięg radia ics-owego także śmiało.
Odpowiedz Opera Linux
Wracając do radia, mam je od kiedy @Angelus zapodal.
Niestety zmaian zero. radio tak działa albo i gorzej niż to dopasowane do romu.
Niekiedy znika mi całkiem 3g net czego nie miałem przy icsowym radiu.
Czas spowrotem wrócić do radia z icsa.
.

Odpowiedz Opera Linux
(10-01-2012, 05:55 AM)XTeK napisał(a): Niestety zmaian zero.

Czyli tak jak od zawsze było - jednym działa lepiej, innym gorzej.
Ja miałem to radio przez jakiś krótki czas zanim jeszcze @Skrzydlaty je zapodał... Powiem, że wtedy było zauważalnie lepiej z wirelesem niż na oryginale - wtedy. Jednak radio wyleciało przy okazji kolejnego romowania Odinem a teraz nie mam jakoś czasu na eksperymentowanie - tym bardziej, że póki co jest znośnie. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości