W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki rom i radiorom pod gps

Jaki rom i radiorom pod GPS
Witam aktualnie posiadam radiorom PUJ1 i wydaje mi się, ze pod GPSa jest bardzo dobry.
A jakiego roma zainstalować by procek nie był zbytnio obciążony? Sprzętu będę używał wyłącznie jako GPSa i okazyjnie jako aparatu.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Weź pod GPS "Cube zero", albo coś z serii 29005. Najbardziej "czysty" rom to lite, np. DYI. Pozdrawiam!
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Cytat:Weź pod GPS "Cube zero"
Czy mówisz o tym http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM6-5-X-...-Cube-Zero
Tak, to rom z serii optymalizowanej pod GPS, lite DYI nie ma z kolei nadmiaru oprogramowania, skoro O1 ma być używana tylko jako GPS Smile
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Zainstalowałem rom z linku i po włączeniu AM ( z aktualnymi danymi Xtra) moją pozycje pokazało mi w 1,5 minuty, a wiec wynik bardzo dobry jak na pierwsze uruchomienie.
Tak powinn być, sama robiłam ten rom, a jestem maniaczką działających GPS. Gorący start będziesz miał szybszy. Cieszę się, że się sprawdza Smile
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Po zainstalowaniu tego romu telefon rozładowuje mi się wciągu jednego dnia(gdy go nie używam), a na rome który mam w opisie bateria w tych samych warunkach trzyma koło tygodnia.
Zauważyłem że gdy pojawi się jakiś komunikat, to ekran sam się nie wygasza, a za pomocą przycisku zasilania nie da się zablokować użądenia.
Myślę, że to kwestia pogrzebania w ustawieniach.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
W związku z tym, że bateria tak szybko się rozładowywała powróciłem do poprzedniego romu 28230 i tu problem polega na tym, że telefon przy AM I podłączonej ładowarce samochodowej strasznie się grzeje. Wydaje mi się że następstwem tego jest przerwanie ładowania. Ładowarka jest bez przerwy podłączona, a w pewnym momencie proces ładowania się przerywa, po odłączeniu ładowarki jak i ponownym podłączeniu słychać dźwięk, który to sygnalizuje. Gdy w tym momencie podłącze ładowarkę do avili normalnie ładuje, a więc problem z ładowarką wykluczam.
Czy przy tym romie urządzenie też będzie się tak mocno grzać?
Jak ustawić sprzęt by był naprawdę oszczędny?
Z góry dziękuje za pomoc
Wyżej określiłeś inne nieco zastosowanie swojej Omni. Jak dla mnie to masz problem z baterią, bo 23699 to chyba najoszczędniejsza seria nowszych wersji WM 6.5.X. Pozdrawiam! Wink
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości