W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 44 głosów - średnia: 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zakurzony wyswietlacz i tel na gwarancje

zakurzony wyswietlacz i tel na gwarancje.
mam ta omnie 2 tyg.. i już serwis do mnie puka aż szkoda gadać. tzn omnia nie padła ale ni z tąd ni zowąd naśmieciło mi się pod panelem dotykowym i zaczyna to być widać podobno przypadłość tych że omni. i mam pytanie czy ktoś już to robił i wie jak samemu uszczelnić omnie?jeśli tak to proszę o podzielenie sie informacjami, a jeśli nie to muszę oddać telefon na gwarancje.
Odpowiedz
Moja Omnia z grudnia także ma trochę śmiecia w dolnym lewym rogu Huh Nie ma tego zbyt dużo, no ale z tygodnia na tydzień zbiera się coraz więcej Undecided i zaczyna mnie to irytować Confused Chyba jedyne rozsądne rozwiązanie to serwis.
- N90 - N93 - Omnia - Omnia2 - Galaxy S2 -
Odpowiedz
twoja to ma w rogu a mi to sie zbiera na samym środku to jest dopiero paskudne
Odpowiedz
Fakt! To naprawdę musi być paskudne Sad Ciekawe czy wszyscy mają podobnie czy po prostu nie wszyscy to dostrzegają w swoich Omniach Huh
- N90 - N93 - Omnia - Omnia2 - Galaxy S2 -
Odpowiedz
to jest wada tych że telefonów, słabe uszczelnienie lub nawet brak uszczelki, szukałem i sporo o tym znalazłem, niestety nikt nie pisał jak sobie z tym poradził .
Odpowiedz
Ktoś mógłby napisać jak domowym sposobem pozbyć się odrażającego kurzu.
Odpowiedz
Kurzu spod digitizera da się pozbyć jedynie przez jego zdjęcie co równoznaczne jest z utratą gwarancji.... także niezbyt polecam Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no tak, lepiej nie ryzykować. Dzieki
Odpowiedz
Witam,

Serwis to naprawia, bez dodatkowych opłat. Miałem ten sam problem w swojej I8000, oddałem, przysłali niby tylko wyczyszczoną, ale kurz już się nie zbiera, więc pewnie dorzucili jakaś brakującą uszczelkę.
Koledzy uważajcie tylko na autoryzowane serwisy samsunga, ja ze swoim "bujałem" się miesiąc bo po pierwszej naprawie przysłali mi telefon z uszkodzoną obudową i wracał on z powrotem bo go nie przyjąłem. Drugi raz wrócił już cały i naprawiony.
Odpowiedz
hehe mam O2 od wtorku i juz widac pojedyncze drobinki kurzu poczekam az sie nazbiera i oddam do serwisu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości