W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z apn dla plus gsm

Problem z APN dla Plus GSM
Witam,

Zakładam drugi temat, żeby nie robić bałaganu w poprzednim wątku, który w zasadzie został już rozwiązany. Mam problem z ustawieniem internetu przez GPRS na androidzie. Wpisuję różne kombinacje, ale ciągle jest jakiś kłopot. Przez chwilkę, udało mi się uzyskać połączenie, na ustawieniach, znalezionych na tym forum, a mianowicie:

Nazwa: internet
APN: internet
Proxy: zostawiamy puste
Port: zostawiamy puste
Nazwa użytkownika: zostawiamy puste
Hasło: zostawiamy puste
Serwer: 212.2.96.51
MMSC: zostawiamy puste
Proxy MMS: zostawiamy puste
Port MMS: zostawiamy puste
MCC: 260
MNC: 01
Typ uwierzytelniania: zostawiamy puste
Typ APN: default

Podejrzewam, że problem polega na tym, że jak ustawię MCC na 260 lub więcej, to ustawienia się nie zapisują, tzn nie są widoczne, abym mógł je później zaznaczyć. Ktoś wie jak obejść ten problem? Połączenie gprs pokazało się na chwilę, jak MCC zostawiłem bez zmian. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
A może jest jakiś lepszy android od tego, którego zainstalowałem? Swojego ściągnąłem z tej strony: http://o2droid.phj.hu/index_en.php

Ten jest najlepszy, czy może polecacie coś innego?
Link ktory podales to jst to samo co tutaj na forum CM2, ale jak wolisz sprawdzaj wszystkie jak leci sam znajdziesz dla siebie ten lepszy android.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Czyli to jest najnowszy ROM? Nie trzeba instalowac zadnych poprawek, łatek, itd? Gdyby śmigał mi ten GPRS, to moglbym uzywac go chyba bez problemu na codzień. Czy u Was android wykrywa wszystkie sieci? U mnie wszystko musze ustawiac pod windowsem, bo inaczej nie lapie mi zasiegu. Czasami sie zdarzy, ze sam zmieni siec i wysle jakies informacje, przez co nawet na windzie nie mam zasiegu i musze znow zmieniac opcje.
Odpowiedz Opera Windows 7
Temat rzeka, zainstaluj na nowo tego androida.
Z tego co pamiętam mogą być różne cuda i nic z tym nie zrobisz niestety.
Gdy się tematem zajmowałem były różne przypadki nie działania czegoś w systemie jedynie pomagało przeinstalowanie.
.

Odpowiedz Opera Linux
Przeinstalowałem, ale nic to nie dało :-( Instaluję teraz jakiś update, zobaczymy, może w końcu wystartuje. Rozumiem, że nikt z Was nie ma takich problemów, że po wpisaniu MMC 260, APN się nie zapisuje?

Edit:

Doszedłem do tego po kilku dniach walki ;P Dla potomnych, ustawienia jakie wpisałem:

Nazwa: plus
APN: plus
Serwer: 212.2.96.51

Reszta została bez zmiany

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości