W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ankieta: Czy chciałbyś(-ałabyś) żeby powstał ROM będący "kopią" systemu z OmniiLile B7300? (dokładniej: WM 6.5 ze stratem na dole + wszystkie aplikacje z OmnieLite, łącznie z działającymi widgetami na ekranie
Tak, własnie takiego ROMu bym uzywał(ała) na codzień.
57.38%
35 57.38%
Tak, ale raczej do zabawy, niż do użytku na codzień.
21.31%
13 21.31%
Nie interesuje mnie taki ROM.
21.31%
13 21.31%
Razem 61 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnialite samsung widget plus today z widgetami omnilite na i900

OmniaLite Samsung Widget Plus (Today z widgetami z OmniLite na i900)
Witam,

Tak jakoś ostatnio "spodobał" mi się wygląd, funkcjonalność i w ogóle zarządzenie Omnia poprzez samsungowe widgety z B7300 (tak, tak, poprzez wgrania wyjątkowego romu Ryrzego, tylko ze nie potrafie juz uzywac innych buildów niż WM 6.5.3.).
Może ktoś też lubi, albo ma ochotę spróbować, więc sądzę, że ten wątek się przyda.
Mi osobiście podoba się to, że jest jednolitość pod względem wyglądu, tzn. skoro i tak uzywam większości aplikacji z Omni Lite (są bardziej palcoprzyjacielskie oraz moim zdaniem całkiem ładnie sa pomyślane, a do tego sensownie wylądają), to w przypadku uzywania samsungowego ekrany Today i i aplikacji od samunga, mam jednolitość wygladu - poniekąd prostotę (a jak czasem się mówi - w niej tkwi piękno) Smile

Ale do rzeczy..

Akurat u mnie jest rom Titanum_Classic_23637 od OCK i do tego zainstalowane wszystkie aplikacje od omni lite.
Tutaj zaczynają się schody... Bo nie byłoby tego tematu, gdyby wszystko działało. A tak nie jest. Probowałem poradzić coś sam, i o ile w niektórych przypadkach pomogło, to nie we wszystkich.

Nie działa widget kalendarza (nie działa = po dotknieciu pojawia sie komunikat, a nie otwiera sie adekwatna aplikacja) [obrazek ponizej w srodku]

Nie działa widget powiadomień. Działa tylko historia połączeń, a zarówno sms jak i e-mail nie chcą "przejść dalej". [obrazek ponizej po lewej]

[Obrazek: screen02xs.jpg] [Obrazek: screen01x.jpg] [Obrazek: screen04ug.jpg]

Nie działa widget skrótów do aplikacji. Dokładnie wygląda to tak, że domyślnie są 3: po lewej TouchPlayer, w środku tCalendar i po prawej Clock; z czego tylko kalendarz ma widoczna ikone. Po nacisnieciu którejkolwiek z tych trzech 'ikon' wszystko dział.Można także usunąć wybrany skrót, jednak chcąc dodać po naćiśnięciu "plusa" nic się nie dzieje. [obrazek powyzej po prawej]

Nie działa wigdet ToychPlayer'a, ale tylko gdy touch player jrst wylaczony. Gdy go wlacze z poziomu "start" to potem wyswietla sie utwor, mozna zatrzymac, wznowic, wrócic do poprzedniego i przejść do kolejnego. Tak wiec nie można uruchomić z poziomu widgetu. [obrazek ponizej po lewej]

[Obrazek: screen07.jpg] [Obrazek: screen05zd.jpg]

Nie działa widget SmartMemo. [obrazek powyzej po prawej]

Nie działa widget Nagrywania (AudioNote ?) Zero reakcji na dotknięcie.

Widgety takie jak: Zdjęcia, RadioFM, Facebook, Google, Menadżer Komunikacji, Profile, Pogoda; działają bez problemu. Nie wiem jak YouTube, ponieważ nie instalowałem, ale sądze, ze podobnie jak z Facebookiem (zainstalowałem aplikacje i przeniosłem skrót do niej z /Program Files do katalogu /Windows )

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do tego jak uczynić niedziałające widgety funkcjonalnymi, to myślę, że jest to odpowiednie miejsce.
Licze na pomoc Wink
Odpowiedz Firefox Windows 7
powiem tak, chciałbym mieć taki rom (build 235xx) z widgetami z lite
ale sam mistrz Ryrzy już napisał, że raczej takiego nie planuje, no chyba, że zmieni zdanie Wink
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Dlatego umieściłem ankietę ;-) Pozyjemu, zobaczymy. Poki co może tutaj wspolnie uda się rozwiązać problemu z niedziałającymi widgetami.
Przecież zawsze można sobie dograć widgety (omnia i900) do romu.. nie wiem czy są dostępne na tym forum a jak nie to mogę wstawić.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
wstaw te widgety
Zaraz będą tylko wrzucę na serwer.

Edit.

Link do tematu z widgetami. http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=587

Ale to są widgety z pierwotego romu Omnii i900. A mi w tym poście rozchodzi się o te z Omni Lite. To to samo? Nie wiem, nie znam się, ale w nowej omni są trzy ekrany, a w starej był tylko jeden. I widgety tez się różnia Undecided
Nie licząc trzech pulpitów (+ dodatkowych do zainstalowania) to tak.

skąd pobrać ten Widget z odebranymi wiadomościami Itp bo ja go nie mam
a moze ktos ma widgeta ktory potrafi odpalić aplikacje w systemie?
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości