W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana nazwy moja pamięć na pamiec

Zmiana nazwy Moja Pamięć na Moja Pamiec
Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\SDMemory\Folder -> zmieniamy nazwę na Karta pamieci
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\SDMMC\Folder -> zmieniamy nazwę na Karta pamieci
HKLM\system\state\samsung\sdcard\ExStorageFolder -> zmieniamy nazwę na Karta pamieci

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\INAND\Folder -> zmieniamy nazwę na Maja pamiec
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MMC\Folder -> zmieniamy nazwę na Moja pamiec
HKLM\Software\Microsoft\ObexService\00000000-0000-0000-0000-00...\BaseDir -> zmieniamy nazwę na Moja pamiec
HKLM\system\state\samsung\sdcard\InStorageFolder -> zmieniamy nazwę na Moja pamiec
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MMC\PocketFS\Folder -> zmieniamy nazwę na Moja pamiec

Po modyfikacji zyskujemy możliwość instalowania gier gameloftu na Mojej Pamieci.
Odpowiedz Opera Windows 7
Bardzo ładnie... dodam link w FAQ Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
A ja mam trochę inne pytanie, czy ktoś z tu obecnych, rozumiem, że znających się na rzeczy, mógłby przygotować caba, który to, robiłby to wszystko za nas? Nie jest to jakieś mega trudne ale napewno zaoszczędziłoby czasu. Niestety nie mogę sobie pozwolić na modyfikowanego ROMa, bo PDA jest służbowe...

Więc jeśli ktoś miałby czas oraz chęci spełnić moją prośbę byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Firefox Windows Vista
(06-19-2010, 02:29 PM)cyc997 napisał(a): A ja mam trochę inne pytanie, czy ktoś z tu obecnych, rozumiem, że znających się na rzeczy, mógłby przygotować caba, który to, robiłby to wszystko za nas?

Wklej to do pliku i utwórz z niego reg'a a będziesz miał to samo. Doinstaluj np. genialny TRE czy Simple RegEdit, klikasz raz, a reg robi to za nas Wink
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości