W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i9100xxlpw android 4 3

[ROM 4.0.x] I9100XXLPW Android 4.0.3
Android w wersji 4.0.3 Oficjalny niebrandowy.

Data wydania:
02.05.2012

Link:
Kod:
http://samsung-updates.com/fw/Samsung-Updates.com-GT-I9100_XEO_1_20120502192706_oj8qrtnk4k.zip
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Buildu chyba? Czy może wydania?
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Takie dwie daty są podane u źródła więc je podałem.
Ale buildu, a nie bulidu, jak mawiał niejaki omniorom Smile
Odpowiedz Opera Linux
Dla czepialskich poprawiłem Tongue
Teraz to zupełnie coś innego! Gratulacje! A wstawka przydatna Smile
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Skusiłem się i zaromowałem tym wynalazkiem.

Rewelacji nie ma choć mam wrażenie, że działa jakoś wyraźnie lepiej niż posiadany poprzednio LPS. Nadal mam uwagi co do "nadczułości" dotyku, ale i tak jest lepiej niż w LPSie - znaczy dotyk jest mniej wrażliwy i ekran już nie ucieka spod palucha.

Płynność działania jest przyzwoita i w miarę zadowalająca - pod warunkiem niewłączania oszczędzania energii urządzenia (zduszenie CPU do 800 MHz) bo wtedy potrafi się przyciąć lub chwilkę odświeżać ekran po wyjściu z aplikacji. Nie mniej urządzenie lubi czasami przez sekundę lub dwie "pomyśleć" zanim zareaguje na guziol "Wstecz" - czasami jest to nieco upierdliwe bo nie wiadomo czy to guziol jest "niedokliknięty" czy fon się rozpędza - więc tutaj leci przeważnie drugi klik... Często prowadzi to do wyjścia z aplikacji zamiast zrobienia jednego back-a - szczególnie przy szybkim operowaniu fonem. Cza się przyzwyczaić.

Problemów z GooglePlay, 3G i łącznością ogólnie nie zauważyłem. W tym wypuście wszystko trybi jakoś lepiej i składniej.

Nadal, przynajmniej u mnie, występuje problem nielubienia się ICSa z intSD pozostała po wersji 2.3.6 - znaczy, znowu musiałem przeformatować intSD by ICS zaczął działać tak jak powinien.

Z romowaniem nie było już takich problemów jak poprzednią razą. Oczywiście cza było szczelić pełnego wipa bo jakimś magicznym zbiegiem okoliczności LPW przejął nieco ustawień z poprzedniego 2.3.6... Ale to drobiazg - i tak zawsze wipa robię po romowaniu.

Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Witam.
Kilka uwag do niebrandowanych romów z serii XX 4.0.3 (dotyczy LPS i LPW).
Posiadałem oba i stwierdzam, że:
W obu występuje problem z przypomnieniami kalendarza przy ustawieniu daty i godziny na automatyczną aktualizację (operator Heyah).

Przykład:
1. Ustawienia -> Data i godzina -> Autom.data i godzina zaznaczamy ptaszka
2. Ustawiamy wydarzenie w kalendarzu na kilka minut w przyszłość (5 czy 10 minut) z opcją przypomnienia na czas.
3. Restartujemy telefon.
4. Efekt - Brak przypomnienia o określonej godzinie.
5. Wchodzimy do Manedżera Zadań -> Pamięć RAM -> Wyczyść pamięć - po powrocie do ekrany głównego następuje aktywacja przypomnienia kalendarza już niestety dawno po czasie przypomnienia.

Rozwiązanie:
Jedyne znalezione przeze mnie rozwiązanie to wyłączenie w Ustawienia -> Data i godzina -> Autom. data i godzina

Drugie irytujące mnie zjawisko to fabryczny widget "Plan" który po restarcie telefonu nie wyświetla zdjęć kontaktów z wydarzeniami o rocznicach (urodziny ustawione w kontakcie Google) dla poszczególnych kontaktów.
Jeśli usunąć widget i ponownie przywrócić go na stronę wszystko jest ok. Ale po restarcie zdjęcia przy wydarzeniach rocznicowych znikają.
Rozwiązanie:
Usunięcie widgetu i ponowne jego wstawienie. Wtedy zdjęcia kontaktów przy rocznicach są wyświetlane.

Chciałbym być dobrze zrozumiany.
Używam karty Heyah i powyższe zjawiska występują u mnie zawsze. Po aktualizacji Romu zawsze był robiony wipe.
Wszystkie kontakty są synchronizowane z Google nie posiadam innych na karcie czy telefonie.
Wydarzenia Kalendarza zawsze synchronizowane są z Google, rocznice z kontaktów Google są w kalendarzu "Mój Kalendarz" (chyba nie ma innej możliwości)

W wersji oficjalnego romu 2.3.6 problem z przypomnieniami kalendarza nie występował.
Na widget "Plan" w wersji 2.3.6 nie zwracałem uwagi więc nie wiem czy błąd jest kontynuowany.

Inne uwagi przydatne dla mnie:
W wersji LPW w porównaniu do LPS dodano w "Telefonie" zakładkę Kontakty (podobnie jak w 2.3.6)
oraz w Ustawienia -> Wyświetlacz -> Wyświetl naład. baterii w - powodujący wyświetlenie procentowego zużycia baterii obok ikony baterii.

Jeśli któryś z kolegów lub koleżanek chciałby potwierdzić moje spostrzeżenia byłbym wdzięczny.
Jeżeli coś jest niezrozumiałe proszę o pytania.
Pozdrawaiam Slocz

XTeK edytował ten post dnia 06-05-2012 o godz. 02:33 PM ponieważ:

Uaktualnij profil.

Odpowiedz Firefox Windows 7
Ja przeszedłem z revo na tego ics-a i przed tym zrobiłem wipe wszystkiego i bez problemów wstał więc wipe wszystkiego to podstawa. A % bateryjka to fajna opcja wkońcu w stockowym romie no i bardziej intuicyjne menu ustawień mi sie podoba. Narazie jestem zadowolony.

No i po zadowoleniu.... telefon zdechł po master reset....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości