W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
perypetie damoveda i jego omnii

[Rozwiązane] perypetie damoveda i jego omnii
Witajcie znów, mam problem bo wczoraj postanowiłem w końcu zrobic HR i wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że włączam telefon z powrotem i pokazuje się okładka windowsa i "dotknij ekrany by skonfigurowac urzadzenie oparte na systemie windows mobile", po kliknięciu pojawia się ekran do kalibracji, problem w tym że tego sie nie da wykonac, bo sie zapętla, ile razy bym tego nie robił przy kończeniu "okrążenia" ekran na ułamek sekundy miga na biało po czym znowu włącza się by kalibrowac. Od wczoraj nie mam telefonu, co z tym zrobic? Czytałem coś o wymianie panelu bo jest zepsuty ale nie wiem czy to oto chodzi, a jeśli tak to chodzi o zakup czegoś takiego ?
Kod:
http://allegro.pl/nowy-oryginalny-panel-dotykowy-samsung-i900-omnia-i2360251755.html

Ryrzy edytował ten post dnia 05-21-2012 o godz. 06:18 AM ponieważ:

linki zew dajemy w code lub url !

Firefox Windows XP/2003
To ten właśnie element. Wymiana nie jest trudna, opis na forum. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Opera Linux
Temat do zamknięcia, kolega mnie oświecił, że muszę klikac centralnie w krzyżyki a nie przesuwac je w ich następną pozycje ;/ plus dla Ciebie
Firefox Windows XP/2003
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości