W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tablet dante 7 quot

Tablet Dante 7"
Witam,
Jeszcze 2tyg. temu byłem przeciwny zakupie tableta, stwierdziłem, że mój iP4 oferuje mi wszystkie potrzebne dla mnie opcje. Jednak nie wiedząc czemu - być może przez najbliższy przypływ dodatkowej gotówki - zmieniłem zdanie i zamierzam nabyć tablet Dante 7"

strona producenta
Kod:
http://www.legimi.com/pl/tablet-dante/#dante

Cena zachęcająca dla mnie, nie chcę niczego drogiego, gdybym chciał droższy bez wątpienia bym brał iPada. Ogólnie ma spełniać moje wymagania tj.: oglądanie filmów (nacisk na format rmvb), ebooki i audiobooki, wejście USB, WIFI (ale to wszystkie chyba mają), wystarczająca pamięć wewnętrzna (4GB), satysfakcjonujący procesor i RAMy, aby działały gry oparte na 3D (chociaż bez gier przeżyję), dość solidna bateria do takiej pracy (za wyjątkiem tych gier).
Czytając Dante od strony technicznej raczej spełnia te wymagania, nie wiem jedynie jak z grami 3D na procku Procesor Allwinner A10 Cortex A8 1.2GHz, RAM 512MB DDR3. Nie orientuję się na androidzie bo pracuję na jabłuszku, stąd moje pytanie jak oceniacie ten tablet?
I może orientujecie się jaką ma rozdzielczość kamerka? Bo nigdzie nie mogę tego wyczytać.

Pozdrawiam
Odpowiedz Firefox Windows Vista
(04-17-2012, 08:22 PM)H2O napisał(a): wystarczająca pamięć wewnętrzna (4GB), satysfakcjonujący procesor i RAMy, aby działały gry oparte na 3D (chociaż bez gier przeżyję), dość solidna bateria do takiej pracy (za wyjątkiem tych gier).
Czytając Dante od strony technicznej raczej spełnia te wymagania

Obawiam się, że tu możesz być deko rozczarowany... Generalnie chodzi mi o pamięć wbudowaną. Przykrą maniera producentów sprzętu jest podawanie CAŁKOWITEJ ilości wbudowanej pamięci bez wspominania o tym, że sporawa jej część jest niedostępna dla użytkownika - partycja recovery, system etc... 4GB to naprawdę niewiele miejsca.
Jeśli nastawiasz się na funkcjonalność multimedialną urządzenia (muzyka, filmy, gry) to licz się z tym, że albo będziesz często robił porządki na tabie, albo sprawisz sobie dodatkową kartę SD (kolejne koszty).

Poza tym... Jak na urządzenie z segmentu budżetowego wygląda nie najgorzej.

Mnie osobiście ciekawi funkcja obsługi zewnętrznych modemów 3G... Big Grin

Odpowiedz Opera Windows Vista
Na tych chinolach działa zew. 3G, kolega posiada starszy jakiś 7" i śmiga przez przelotkę.Wink
.

Nie no to oczywiste, że 4GB wbudowane będzie zajęte przez soft, tak samo mam w iP 16GB z czego wolnej jest 14GB z groszem Wink Karty micro SD są taniutkie aktualnie 18zł 8GB, patrzyłem na to wczoraj bo dziewczynie chciałem nabyć 4GB za 16zł. Dlatego nie biorę tego pod uwagę bo to żaden koszt Wink Modem też mnie za bardzo nie interesuje bo nie posiadam żadnego modemu 3G w domu, poza domem mogę udostępniać przez modem jakim będzie iP (pewnie przez kabel usb nie uda się, ale przez wifi nie będzie problemu).
A wiecie może jaką ma rozdzielczość kamerki?
Odpowiedz Safari MacOS
Kamerki w tym to raczej tragedia i chyba mają 0.5 mega.
Sam tablet oby cię tylko od androida nie odepchnął bo zależne to jest dość od optymalizacji jak wcześniej pisałem.
Najlepiej wcześniej by warto się tym pobawić ale wiadomo że nie zawsze się da.Wink
.

Tabletem zdjęć nie będę pstrykał, tak tylko dodatkowo chciałem wiedzieć Wink A czy podłączenie klawiatury tej do tabletów będzie działało? Nie wiem od czego to zależy.
Odpowiedz Safari MacOS
od hosta usb Smile musi go posiadać
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Klawiaturę USB podłącza się bez problemu i działa od ręki.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
A sprawdzał może ktoś już tą klawiaturę?
Kod:
http://allegro.pl/etui-goclever-tablet-7-klawiatura-miniusb-otg-i2224070599.html

tablet już zamówiłem Smile

Ryrzy edytował ten post dnia 04-21-2012 o godz. 05:48 AM ponieważ:

zew. linki dajemy w code, poprawilem

Odpowiedz Safari MacOS
TO gratulacje zakupu, tylko nie oczekuj płynności iphona czy ipada Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości