W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
yoda s holiday ics 4 mb525 defy

[ROM 4.0.x] Yoda's Holiday - ICS 4.0.4 MB525 Defy
Dzieki, pobawie sie z tym pewnie dzisiaj. Tak zapytam - skoro 2.3.7 to mody, to ktore z serii 2.3.x modami nie sa? Byl jakis 2.3.x dla Defy/+ tzw. "stockowy"?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam! Bardzo mi sie podoba ten rom, jest szybki i stabilny, po zainstalowaniu kilku widgetów wszystko chodzi ładnie, dopóki nie zrobię ponownego uruchomienia systemu. Widgety nie mogą się załadować. Czekałem dość długo. Co może być nie tak. Z góry dziękuję.
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Bardzo przepraszam, już poprawiłem.

XTeK edytował ten post dnia 07-09-2012 o godz. 07:58 PM ponieważ:

A tam poprawiłeś.Big Grin
Z prawej masz O2 nadal a pewnie masz defy.Wink

Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Najprawdopodobniej widgety nie optymalizowane pod ICS, który swoją drogą jest jeszcze stale optymalizowany pod Defy.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Witam
mam taki problem po wgraniu tego romu chodzi o to że nie mogę połączyć telefonu z komputerem wgrywałem już sterowniki do kompa sprawdzałem na dwóch innych komputerach i to samo widzi defy na sekundę i nic dalej się nie dzieje ,robiłem już wipe i formatowałem kartę microsd ale to nic nie dało macie może jakąś rade?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości