W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
tytuł działu motorola droid razr czy razr?

[Rozwiązane] Tytuł działu - Motorola Droid RAZR czy Motorola RAZR?
Może się tak niewinnie czepiam hehe, ale czy temat działu nie powinien brzmieć "Motorola RAZR" względnie "Motorola RAZR XT910"?

Z tego co wiem "Motorola Droid RAZR" ma oznaczenie "XT912" i nie jest przeznaczona na europejski rynek Wink
"We are the Borg, resistance is futile"
Ja sie nie znam Big Grin niech sie wypowie znawczyni jak trzeba poprawie Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Proponuję zmienić nazwę na Motorola RAZR, bo podobnie jak w przypadku Atrix możemy mieć do czynienia z telefonami różnego pochodzenia. Nie będzie drażnić wielbicieli precyzji, a i nowszy model z powiększoną baterią też się załapie. Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
ok wiec tak tez czynie Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Hehe, mam moc, wpłynąłem na zmianę nazwy działu Big Grin Ale dzięki, miły gest Smile

malymon edytował ten post dnia 04-17-2012 o godz. 05:26 PM ponieważ:

To teraz, kiedy się przekonałeś, że można coś zrobić, podziałaj na rzecz rozwoju tego działu Wink

"We are the Borg, resistance is futile"
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości